Jak hubnout s medem?


Jak hubnout s medem?
Jak hubnout s medem?

Odborníci na výživu zjistili, že jedna lžíce medu, kterou si dáte každý den před spaním, může výrazně pomoci s hubnutím. Tuto metodu můžete vyzkoušet nejen před Vánocemi, kdy zkoušíte shodit pár kilo, abyste mohli mlsat, ale také po Vánocích, když se chcete zbavit kil, která jste nabrali přes vánoční svátky.

Medová dieta

Tato dieta je jednoduchá, nečekané účinná a hlavně nijak nezatěžuje náš organismus, oproti některým drastickým dietám. Nemusíte se tak trápit dlouhé hodiny ve fitness centru nebo běháním několika kilometrů. Bohatě vám bude stačit, když budete pravidelně chodit na svižnější procházky. Med se postará o to, že se sacharidy, které naše tělo během dne příjme, nebudou ukládat do tukových buněk.


Jak to vlastně funguje?

O medu je známo, že má na naše tělo opravdu velmi dobrý vliv. Jeho léčivé účinky jsou známé již po mnoho let. Vedle pozitivního vlivu na hubnutí pomáhá třeba na klidný spánek.

  • Pokud si budete pravidelně každý den předtím, než půjdete spát dávat 1 až 2 polévkové lžíce medu, naučíte svůj mozek, že bude mít stabilní přísun tolik důležité a potřebné energie. Díky tomu se pak tuky, které se v těle vyskytují, začnou spalovat mnohem lépe a v podstatě bez jakékoliv námahy.

Co dělat, aby to opravdu fungovalo?

Téměř bez námahy znamená, že i při tomto způsobu hubnutí budete muset aspoň něco málo udělat. Pokud má medová dieta zabrat a splňovat svůj účel, pak je důležité snížit denní příjem cukru na naprosté minimum.

  • Netýká se to pouze cukru (krystal, krupice), kterým sladíme různé nápoje a jídlo. Různé cukry přijímáme i konzumací pečiva, chleba, těstovin, alkoholu a podobně. Právě tomu se musíte naučit vyhýbat a potraviny tohoto typu omezovat co nejvíce to jde, případně je úplně vynechat.
 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..