Jak je odličování důležité?


Jak je odličování důležité?
Jak je odličování důležité?

Jdete večer spát, aniž byste se odlíčili? Děláte to často? Pak si uvědomte, že zbytky make-upu mohou Vaši pleti značně uškodit, ať už jste žena či muž, který se nalíčí třeba na nějaké představení.

Jestli si koupíte levnou, drahou či přímo luxusní kosmetiku, nikdy nespoléhejte na to, že jsou naprosto bezpečná. Ani ty nejlepší líčidla nenechávejte na obličeji přes noc. Obsažené látky, které mají zajišťovat dlouhotrvající efekt líčení, totiž napomáhají rychlejšímu stárnutí pokožky, mohou způsobovat kožní problémy a také vyvolat alergické reakce očí.


Dokonce řídké a často padající řasy můžou být následkem toho, že se večer neodličujete. Pokožka si potřebuje přes noc odpočinout, protože noc je pro ni nejvhodnější doba k relaxaci, když je Vaše tělo a tím i kůže naprosto v klidu.

Zbytky líčidel přispívají nejen ke stárnutí, ale také k vysušování kůže, nezapomeňte proto každý večer svou pleť očistit.

Použijte odličovací tampony, na které nanesete odličovací přípravek. Použít můžete také přírodní oleje. Skvělý účinek má například kokosový, který odstraní nejen pudr a makeup, ale také řasenku, navíc dodá pleti potřebnou výživu a svěžest.

Vedle odličovadla, je dobře používat také pleťové čistící vody, které Vás zbaví i těch sebemenších nečistot, takže bude Vaše pleť zase krásně čistá a perfektně ošetřená. Přestože jste plně pracovně vytížení a večer jste rádi, když padnete do postele, na očistu svého obličeje raději nezapomínejte a najděte si na něj čas, Vaše pleť Vám poděkuje.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..