Jak může vypadat industriální kancelář?

Jak může vypadat industriální kancelář?
Jak může vypadat industriální kancelář?

Na co se zaměřit při vybavování kanceláře? Jaký styl zvolit, aby byl elegantní a navíc funkční? Chcete, aby Vaše kancelář či pracovna budila dojem velkého zvířete nebo naopak nenápadného minimalisty? Industriální styl je stvořen přímo pro Vás.

Takový styl přináší spoustu výhod, ke kterým patří hlavně elegantnost. Každá kancelář zařízená v takovém tylu budí respekt a dojem klidu. Nejsou zde zapotřebí žádné zbytečné serepetičky, a i malá kancelář bude mít spoustu vzdušného prostoru.

Navíc je tento nábytek nadčasový, a to díky konstrukci z masivního dřeva a kovu, dlouho vydrží a nikdy z módy nevyjde, takže se vyhnete jeho měnění po pár letech.Bez pracovního stolu to nejde

Největší dominantou industriálně vybavené kanceláře či pracovny je bez pochyby masivní pracovní stůl. Ten tvoří základ i korunu, a to ať už jde čistě o dřevěný pracovní stůl nebo industriální stůl s prvky kovu.

Barvy takových stolů jsou hlavně tmavší, za což může výroba z masivních tmavých dřevin a tmavého kovu. Takže při barevném ladění kanceláře či pracovny nebudete potřebovat vymýšlet složité barevné kombinace, hodí se tady hlavně černá, šedá, bílá, hnědá a taky i nějaký červený prvek jako například křeslo nebo menší gauč. Navíc se zde hodí beton nebo tmavší parkety, takže se můžete s klidem vyhnout i kobercům.

Velkou výhodou takových stolů je elegance, ale i funkčnost. Pokud zařizujete tento styl pracovny či kanceláře, nebude třeba pořizovat zbytečnosti, na které bude sedat prach, tudíž i uklízení bude snazší.

Navíc se nemusíte bát, že by se Vám rozpadnul, neboť industriální pracovní stoly jsou takřka na věky věků, a to právě díky masivní konstrukci kvalitního kovu a dřeva.

Jak může vypadat industriální kancelář?

Industriální stůl se hodí nejen do kanceláře

Pokud chcete takový stůl pořídit do pokoje pro své děti, je to ta správná volba. Díky nezničitelnosti a stabilitě těchto stolů se nemusíte bát, že by dětské řádění nevydržel. A za čas, až děti vyrostou, se nemusíte stresovat jeho výměnou. Takový pracovní stůl bude totiž pořád v kurzu.

A jakou židli k takovému pracovnímu stolu vybrat? Pokud se chcete držet masivního stylu, zvolte židli v barvách Vámi vybraného stolu a z podobných či stejných materiálů (tmavé dřevo a kov), takové židle však nejsou vhodné na celodenní sezení, proto můžete s klidem zvolit klasické pracovní křeslo nejlépe z černé či tmavě hnědé kůže.

Do kanceláře či pracovny se bude hodit, a navíc se v něm bude dobře a pohodlně sedět. Taková židle je vhodná i do dětského pokoje.

Takové stoly i více nábytku v takovém stylu najdete na stránce: www.majstrstych.cz. Tato rodinná firma, s názvem Majstrštych, vznikla po neúspěšném hledání nábytku do svého bydlení.

Rozhodli se tedy svůj vysněný kus nábytku vyrobit sami a jak už to, tak bývá, když to ostatní viděli, vyrobili i pár kusů na přání pro známé a malá, ale velmi šikovná firma byla na světě.

Výroba i materiály jsou ryze české, takže si nejen zvelebíte a stylově zařídíte jakýkoli prostor, ale také podpoříte pravou českou rodinnou firmu z Moravského krasu.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..