Jak na falešný bronz?


Jak na falešný bronz?
Jak na falešný bronz?

Všude sice slýcháme, že není nad přirozenou krásu, avšak někdy to až taková pravda není, zvlášť když jde o opálení. Moc sexy nebudete, pokud vám budou z oblečení vyčuhovat sněhobílé ruce i nohy a celkově budete vypadat jako tvaroh.

Solárium kůže příliš neprospívá, takže zkuste sáhnout po některém samoopalovacím krému, mléku, či gelu.

Správný výběr

Produktů pro samoopalování existuje celá řada, liší se tím, jestli opálení nastupuje ihned, nebo postupně. Lepší jsou ty, u nichž je opalování postupné, neboť díky postupnému tmavnutí vypadá přirozeněji a nehyzdí ho tolik skvrny.

Opálení nebo depilace

Nikdy tyto dvě činnosti neprovádějte zároveň. Často se stává, že se někteří zbaví chloupků depilací a pak hned aplikuje samoopalovací krém. To rozhodně nedělejte, mezi oběma procedurami by měl být minimálně 24 hodinový odstup.


Peeling

Mnoho lidí bojuje při samoopalování se skvrnami, pokud tomu chcete předejít, udělejte nejdříve peeling celého těla a až poté naneste samoopalovák.

Suchá pokožka

Před nanášením přípravku musí být kůže zcela suchá, dokonce musíte dát pozor i na to, aby v místnosti, kde přípravek aplikujete, nebylo vlhko, jinak nebude výsledný efekt správný.

Jak prostředek aplikovat?

  • Krém (gel) nanášejte krouživými pohyby od kotníků, či zápěstí vzhůru.
  • Začněte malým množstvím a po troškách přidávejte.
  • Na kotníky a lokty použijte k samoopalovacímu krému i tělové mléko, ale jen trošičku.
  • Krk, dekolt a obličej natřete až naposled.

Poté co samoopalovací krém nanesete úplně všude, nezapomeňte si důkladně umýt ruce. Zároveň je důležité, abyste se 15 – 20 minut po samoopálení nepotili, neoblékali se a ničeho se nedotýkali.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..