Jak na oční linky


Jak na oční linky
Jak na oční linky

Oční linky jsou nesmrtelné a sluší každé ženě. Prohloubí pohled, zvýrazní oči a vykouzlíte s nimi dokonalý, sexy kočičí efekt. Chce to jen trošku cviku a správné produkty.

Výběr linek

Vybírat můžete z linek tekutých, gelových, fixou a nebo klasických v tužce. Nejlépe se linky nanáší pomocí fixy, takže pokud jste začátečnice, bude to pro Vás nejlepší volba. Až si je trochu natrénujete, určitě sáhněte po gelových linkách, které jsou výborně pigmentované a na očním víčku Vám vydrží klidně celý den, aniž by se roztékaly nebo otisknuly. Tyto linky se nanáší pomocí štětečku. Pomněrně Jak na oční linkydobrou službu Vám udělají i linky tekuté, nanášejí se pomocí malého měkkého hrotu. Nejméně vhodné jsou klasické tužky, jejich výdrž totiž není dlouhá, lehce se roztékají a mažou.


Technika

Technika nanášení je jednoduchá, ale chce to rozhodně trochu cviku. Pokud jste začátečnice, při nanášení mějte ruku, kterou budete linky kreslit, opřenou o pevnou podložku. Nebude se Vám třást a linky budou pěkně rovné. Začněte tečkováním. Udělejte si malou tečku na horním víčku těsně u řas v koutku oka, další v úrovni začátku duhovky oka, poté v úrovni čočky a na druhém konci duhovky, jednu v úrovni konce víčka s poslední nakreslete v místě, kde bude celá linka končit. Pak všechny body jednoduše spojte, v místě ukončení protáhněte do spodní hrany víčka a linku vybarvěte. To samé zopakujte u druhého oka. Celé líčení nezapomeňte dokončit řasenkou. Vaše první linky jistě nebudou dokonalé, ale pokud to nevzdáte a budete trénovat, uvidíte, že se linky stanou Vaší každodenní rutinou.

Tipy

  • Pokud budete linky používat se stíny, rozhodně je nanášejte až jako poslední.
  • Linky kreslete co nejtěsněji u řas.
  • Nemusíte používat jen černé linky, na trhu najdete i linky barevné.
  • Pokud se Vám linka nepovede, jednoduše ji upravte pomocí vatové tyčinky
  • Nesnažte se linky kreslit jednou čarou. Lepší jsou krátké tahy.
  • Linku naneste také na spodní linii řas.
 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..