Jak na přepravu větších zásilek bez starostí?

Jak na přepravu větších zásilek bez starostí?
Jak na přepravu větších zásilek bez starostí?

Prodáváte zboží, které svou velikostí, rozměry či váhou přesahuje limity pro běžnou dopravu? Pak nejspíše víte, že najít vhodného přepravce pro tento typ zboží není úplně snadné. V posledních několika letech totiž neustále dochází u jednotlivých dopravců ke snižování rozměrů zásilek. Pokud hledáte přepravce pro vaše zboží, pak vám přinášíme tipy, na co se při výběru dopravce zaměřit.

Paletová přeprava jako vhodný prostředek

Přeprava palet patří mezi velice vhodný prostředek, jak rychle a bezpečně dopravit běžné i atypické zásilky na místo určení. Z tohoto pohledu by tak měla být u dopravce nabízena. Paletová přeprava patří mezi velice využívaný způsob přepravy zásilek, jež je hojně využíván v mezinárodní přepravě. Přeprava zásilek do zahraničí pomocí palet navíc v sobě skrývá řadu výhod. Mezi ty nejvýznamnější patří urychlení přepravy, minimalizace poškození zásilky a nižší náklady.

Doprava zásilek po silnici i moři

Při výběru dopravce je vhodné věnovat pozornost i nabízeným způsobům přepravy, a to především, pokud plánujete odesílat své zboží do zahraničí. Mezinárodní přeprava využívá pro přepravu zásilek čtyři základní způsoby přepravy (kamionem, vlakem, letadlem a lodí), z nichž každý způsob má své výhody a nevýhody. Důležitá je však jejich kombinace, která umožňuje dopravit zásilku do zahraničí tím nejrychlejším způsobem, což oceníte nejen vy, ale i vaši zákazníci. Navíc dostatečně velký vozový park dopravce umožňuje doručit zásilku téměř do celého světa.

Jaké další aspekty jsou důležité?

Předpokladů, jež by měl splňovat vhodný přepravce, je opravdu mnoho. Mezi další aspekty, jež by neměly uniknout vaší pozornosti, patří například nabídka rychlého doručení a uživatelsky přívětivý systém pro objednání přepravy. Neměla by chybět ani služba odběru zásilky přímo v sídle vaší firmy, čímž dojde k ušetření času. Dále by mělo být omezení limitů pro zásilku co nejmenší, což významně přispěje ke snížení vašich starostí, pokud zasíláte rozměrnější zásilku. Nakonec by měl dopravce nabízet celní služby, tak aby proclení proběhlo co nejrychleji.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..