Jak na stěhování těžkých a rozměrných předmětů

Jak na stěhování těžkých a rozměrných předmětů
Jak na stěhování těžkých a rozměrných předmětů

Stěhujete se? Čeká vás nový začátek v novém bytě? Jistě už si začínáte lámat hlavu s tím, jak to budete dělat v případě stěhování rozměrných kusů nábytku, nebo v případě těžké domácí elektroniky. Poradíme, jak na to.

Nejjistější způsob

Pokud si nepřejete cennou elektroniku nebo nábytek během stěhování poškodit, budete se muset zamyslet nad svými možnostmi. Máte znalosti a dostatek pomůcek i pomocníků, abyste vše přesunuli svépomocí? V mnoha případech hrozí nejen poškození cenných věcí, ale také zranění a úrazy. Pokud si přejete stěhování prožít v klidu a bez bolesti, zavolejte si stěhování Praha. Profesionální stěhovací firma má vše potřebné, aby převezla bezpečně a bez poškození i rozměrné kusy nábytku. Nemusíte se tak strachovat, jak projdete úzkou chodbou nebo výtahem.

Originální obal

V případě, že budete nábytek a elektroniku stěhovat svépomocí, byste předměty měli umístit do jejich originálních obalů. Například pračka se pro účely stěhování musí speciálně zajistit, aby nedošlo k poškození jejího bubnu. To se vám podaří tak, že vám ji technik zajistí pro stěhování, poté zase nastaví správně. U LCD televizorů dbejte na to, abyste je umístili do originálních obalů, zejména v případě, že je budete převážet ve svém osobním vozidle spolu s dalšími předměty. K poškození může dojít velmi snadno.

Projděte si cestu

Budete stěhovat piano, nebo jiné velké a těžké kusy nábytku svépomocí? Dopředu si tedy projděte celou trasu a zjišťujte, jak bude nutné nábytek naklonit, aby se dostal z domu ven. Budete moci využít výtahu, nebo se budete pohybovat pouze chodbami? Pokud mají vaši sousedé na chodbě umístěny kousky nábytku, které vám znemožní projít, požádejte je s předstihem o to, aby si je na chvíli posunuli tak, abyste mohli bezpečně projít. Zajistěte si také dostatek lidských sil pro stěhování.

Stěhování můžete přenechat profesionální firmě, nebo jej zvládnout svépomocí.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..