Jak na zvládnutí výpočetní techniky aneb vzdělávejte se na kurzu

Jak na zvládnutí výpočetní techniky aneb vzdělávejte se na kurzu
Jak na zvládnutí výpočetní techniky aneb vzdělávejte se na kurzu


Vzdělávání bychom neměli opomíjet ani po opuštění školních lavic, rozvíjet své dovednosti musíme i dospělém věku. Je to důležité zejména v oblasti výpočetních technologií, která se neustále mění. Samostudium může být také určitou variantou, daleko efektivnější je však absolvování kurzu.

Vzdělávání pro začátečníky

S Tomem Havelkou vás čeká prakticky zaměřené vzdělávání orientované na rozvoj dovednosti v oblasti výpočetní techniky. Řada z nás ji pro svůj pracovní život nutně potřebuje, mnohým může každodenní fungování v zaměstnání, ale i doma výrazně usnadnit.

Osobní vzdělávání na kurzech je koncipováno jako dvouúrovňové. První kurz se jmenuje „Počítač od základu“. Jak už napovídá jeho název, věnován je naprostým začátečníkům. Zjistíte, že počítače se jednoduše nemusíte bát. V rámci workshopu se například naučíte se, že založení vlastního e-mailu je otázkou vteřin a odepisování na elektronickou poštu se může stát naprosto rutinním úkolem, který vám ale ulehčí vyřizování nejedné záležitosti.

Možností počítačového vzdělávání ale rozšíříte i nad rámec běžných úkonů. Dozvíte se třeba, co je to webová doména, jak si ji zaregistrovat a kde si zprovoznit vlastní hosting. Zároveň se naučíte získané vědomosti spojit do smysluplně fungujícího celku.

Jak na zvládnutí výpočetní techniky aneb vzdělávejte se na kurzu

I pro pokročilé

Navazující školení určené pro vzdělávání pokročilých uživatelů dostalo název „Počítač v praxi“. To je dále zaměřeno na upevnění praktických dovedností využitelných posléze převážně v podnikání. Dozvíte se mimo jiné, jak efektivně spravovat svoje webové stránky. Vzhledem ke skupinové výuce navíc může čerpat další inovativní postřehy i od ostatních účastníků. Postupně se naučíte být ve světě IT zcela samostatnými.

Vzdělávání se v obou programech je navrženo s ohledem na běžný pracovní rytmus, proto se konají v podvečerním termínu. To dovoluje i těm pracovně vytíženým je absolvovat pohodlně i při zaměstnání. Přihlášku lze podat snadno přes internet. Stejně tak můžete v případě zájmu získat elektronicky i podrobnější informace o obou kurzech.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.