Jak používat konopí?


Jak používat konopí?
Jak používat konopí?

Konopí a jeho účinky znali již staří Egypťané za časů královny Kleopatry. Tehdy jej považovali za zázračný lék, který zabíral skoro na vše. V současnosti je považován za drogu, ale v podstatě je to léčivá rostlina, která může pomoci i s takovými nemocemi jako je Alzheimer či Parkinson.

V jaké formě se dá konopí užívat?

  • Olej
  • Mast
  • Mýdlo
  • Čaj

Použití konopí

  • Sušené lístky na čaj nebo konopný sirup je možné konzumovat každý den, zároveň vždy, když cítíte bolest, ať už malou či větší. Dostaví se úleva, aniž byste do sebe cpali zbytečnou chemii.
  • Konopný olej CBD patří k nejlepším, protože má protizánětlivé, analgetické a antioxidační účinky, to vše zásluhou látky CBD. Díky tomu pomáhá na křeče, snižování krevního tlaku a zároveň chrání nervovou soustavu. V neposlední řadě pomáhá s rozlišnými typy rakoviny, roztroušenou sklerózou a dalšími chorobami.

Konopný olej a krása

Olej prospívá nejen zdraví, ale také naší kráse. Pomáhá pleti, aby byla vláčná a hladká, předchází tvorbě vrásek a poskytuje účinnou ochranu před silnými slunečními paprsky. Velkým pomocníkem je také pro vlasy, jež jsou po něm pevné a krásně se lesknou, dokonce vás zbaví i lupů.


Dokonalá je masáž, při níž použijete konopný olej, který vás skvěle uvolní. Nabízí to dokonce i různé masážní salóny.

Využití

Jak jsem již psala na začátku, konopí se dá používat v několika formách. Můžete si z něj připravit zdravotní čaj, přidat ho do koupele, připravit z něj obklady nebo se jim natřít ve formě masti nebo oleje. Lékárny i drogérie nabízí také konopné mýdlo, které je velmi účinné při ekzémech, lupénce a dalších kožních onemocněních.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..