Jak se zbavit druhé brady?


Jak se zbavit druhé brady?
Jak se zbavit druhé brady?

Tento problém je trápením pro mnoho žen. Nemusí mít ani nadváhu a přesto se jim může druhá brada objevit. Většinou to bývá spojeno s přibývajícím věkem či hormonálními změnami.

U starších žen jsou na vině kolagenová vlákna, která už nejsou tak pevná jako dřív. Přesto se jí můžete pokusit zbavit.


Co pomůže?

  1. Cviky pantů – účinným a snadným způsobem je procvičování oblasti pantů. Jen nutné tyto jednoduché cviky provádět každý den. POSTUP: pusu musíte rozevřít, co nejvíce doširoka to jde, k tomu vyplázněte jazyk, jak nejvíce dokážete. Tuto pozici jazyka a pusy vydržte a počítejte u toho do deseti. Stejný cvik zopakujte desetkrát za sebou.
  1. Žvýkání – ještě jednodušší způsob, který je v podstatě tím nejúčinnějším, je docela obyčejné žvýkání. Stačí pečlivě žvýkat každé sousto nebo žvýkačky. Zpevníte si skvěle oblast brady a za čas se zbavíte té druhé. Do žvýkacích svalů jsou totiž začleněny i ty svaly, jež jsou odpovědné za pevnost kůže právě pod bradou.
  1. Maska – pokud nechcete stále něco žvýkat či sedět s vypláznutým jazykem, můžete zkusit jiný způsob. Stačí, když si budete minimálně 2 – 3 krát za týden dělat masku s obsahem glycerinu, o kterém je známo, že umí pokožku zpevnit a vrátit jí přirozenou pružnost. Vedle glycerinu, Vám podobnou službu udělají bílkoviny, které jsou ve vaječném bílku.
 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..