Jak se zbavit lepidla z náplasti bez bolesti


Jak se zbavit lepidla z náplasti bez bolesti
Jak se zbavit lepidla z náplasti bez bolesti

Náplasti nám mohou poskytnout úlevu od bolesti, ale mohou naši pokožku také poškodit. Ať už je to lepidlo, které se drží na pokožce, nebo samotná náplast, její odstranění může být bolestivé. Ale existují jednoduché a bezbolestné způsoby, jak se úspěšně zbavit lepidla z náplasti. Následující článek popisuje 5 způsobů, jak se zbavit lepidla s náplasti bez bolesti.

Chladný obklad: uleví od bolesti a odstraní lepidlo

Chladný obklad je velmi účinný způsob, jak se zbavit lepidla z náplasti bez bolesti. Existuje mnoho způsobů, jak použít chladný obklad, ale všechny z nich zahrnují aplikaci ledu nebo studené vody na postiženou oblast. Chladný obklad sníží citlivost kůže, což uleví od bolesti a pomůže odstranit lepidlo. Může také snížit otok a otok v okolí náplasti. Aplikace ledu nebo studené vody na místo asi 20 minut každé 2-3 hodiny po dobu až jednoho dne bude mít správný efekt. Pro dosažení nejlepšího výsledku se doporučuje postiženou oblast nejprve ošetřit mycím mýdlem a vlažnou vodou, aby se odstranila veškerá zbytková lepidla.


Měkčící krém: snadný a bezbolestný způsob odstranění

Měkčící krém na lepidlo je jednoduchý a bezbolestný způsob, jak se zbavit lepidla z náplasti. Jde o velmi jednoduchou metodu, kterou můžou používat děti i dospělí. Nejdřív je nutné nanesení měkčícího krému na lepidlo, které se má na náplasti držet. Poté je potřeba nechat krém na lepidle působit, dokud se lepidlo nezměkčí. To obvykle trvá několik minut. Poté se náplast snadno odstraní bez bolesti. Tento proces je obzvláště užitečný pro děti, pro které je zcela normální snažit se odšroubovat náplasti, ale může být traumatizující, pokud by se při tom zranily.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..