Jak si sjednat pronájem auta na měsíc bez zbytečných komplikací?

Jak si sjednat pronájem auta na měsíc bez zbytečných komplikací?

Ne každému řidiči vyhovuje osobní vlastnictví vozidla, neboť jeho pořízení vyjde na příliš mnoho peněz. Mnozí lidé si ani nechtějí sjednávat dlouhodobé operativní leasingy, potažmo další varianty, protože zkrátka auto nepotřebují využívat neustále. Co dělat, pokud si chcete zapůjčit kvalitní vůz třeba jen na pouhý měsíc, abyste nemuseli zbytečně utrácet a vyhnuli se složitým závazkům vůči druhé smluvní straně? S efektivním řešením v tuzemských podmínkách přichází autopůjčovna Taggart.

Pronájem bez startovacích poplatků a akontace

Zmíněná společnost nabízí výhodný pronájem auta na měsíc, případně dva či tři v závislosti na tom, jak dlouho jej budete chtít a potřebovat. Zásadní rozdíl oproti kupříkladu stále hojněji využívanému operativnímu leasingu je tedy v mnohem kratší době pronájmu, která může být skutečně i na jediný měsíc. Nejsou zde zapotřebí platby žádných startovacích poplatků a akontací, což je u jiných forem pronájmů vozidel naprostou běžnou záležitostí, jež vás pak stojí další finanční prostředky. I z tohoto důvodu je flexibilní pronájem auta od společnosti Taggart atraktivní, neboť platíte skutečně jen pevně stanovenou částku za zvolené období. Výše záleží na konkrétním vybraném modelu automobilu, respektive době, po kterou jej budete chtít využívat.

Maximálně rok starý vůz je vám k dispozici už během dne, kdy si jej objednáte

Taggart v rámci této služby nabízí špičkové vozy. Mají průměrné stáří jen kolem 9 měsíců. A pokud jde o najeté kilometry, zapůjčená vozidla jsou také v tomto směru téměř nová, běžně mají za sebou maximálně 20 tisíc kilometrů na silnicích.

Pro zapůjčení auta nemusíte udělat nic předem. Není zde žádný předschvalovací proces. Nikdo se vás neptá, zda jste dostatečně bonitní, neocitli jste se v nějakém registru dlužníků apod. Pronájem auta na měsíc je tudíž dostupný prakticky komukoliv.

Nespornou výhodou je dále fakt, že vám Taggart sjednané vozidlo přistaví na místo, které si sami určíte, a to navíc klidně v ten samý den, kdy o něj požádáte. Vyřešení problému s autem tak lze nechat na poslední chvíli, přesto nebudete zklamaní. Flexibilní pronájem auta na měsíc má za cíl oslovit kupříkladu lidi, kteří nemají vlastní vůz, protože jej zkrátka nepotřebují ke každodennímu životu, avšak chtějí si dopřát vlastní mobilitu alespoň po nějaký čas.

Kdy se vám pronájem auta na měsíc šikne?

Pronájem auta na měsíc (případně na delší dobu) je praktický třeba ve chvíli, kdy plánujete odjet na dovolenou, pracovní cestu, případně víte, že vaše auto bude delší čas nepojízdné v důsledku poškození apod. Stejně tak se pronájmem může vyřešit problém, kdy se hádáte s partnerem o používání jediného vozu, jenž máte v osobním vlastnictví. Situací, kdy se vám tento typ pronájmu bez komplikací a zbytečné administrativy může hodit, se jistě najde celá řada.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..