Jak si zařídit kvalitní život v Praze?


Jak si zařídit kvalitní život v Praze?
Jak si zařídit kvalitní život v Praze?

V dnešní době se mladí lidé v hojných počtech vrhají do útrob hlavního města, které je pro ně atraktivní zejména z hlediska neutuchajícího ruchu a četnosti kulturních či společenských akcí. Jak ovšem stárneme, mění se souběžně s tím i žebříček hodnot, které zastáváme. Postupem času většinu z nás omrzí bujaré večírky a začneme mnohem více vyhledávat lokality klid a pohody, které jsou navíc jako stvořené k výchově dětí. Pro splnění těchto cílů však není nutné opouštět Prahu. V posledních letech totiž vzniká řada projektů, které by vašim zrakům neměly uniknout. Jedním z nich jsou i Byty na Vackově.

Bydlení na Vackově je vaší sázkou na jistotu

Pokud bychom se vás zeptali, jak musí vypadat ideální prostředí pro založení rodiny, co byste odpověděli? Většina z vás jistě zmíní bezpečnost, klid a také blízkost přírody. Bydlení na Vackově splňuje všechny tyto podmínky do jednoho. Nachází se totiž v lokalitě Horního Žižkově, jenž aktuálně prochází rozsáhlou revitalizací. Zároveň s tím vzniká rovnou pět bytových komplexů, které poskytnou domov 347 rodinám či jednotlivcům.

Jak si zařídit kvalitní život v Praze?

Dotek přírody budete mít neustále na dosah ruky. V blízkosti se totiž nachází přilehlý park Židovská pec, který je jako stvořený pro dlouhé procházky s dětmi. Prodej bytů na Praze 3 už oficiálně probíhá a potenciálním zákazníkům nabízí kromě přijatelné ceny také občanskou vybavenost té nejvyšší kvality. V okolí můžete počítat se:

  • školami a školkami, sportovními středisky
  • obchodními centry, restauračními zařízeními
  • ordinacemi lékařů, zastávkami MHD, pobočkou České pošty
  • památkami a dalšími prvky
Jak si zařídit kvalitní život v Praze?

Jak financovat nákup vlastního bydlení?

Mnoho lidí dnes tráví celý život v pronajatých prostorách. To však není z dlouhodobého hlediska uspokojivé. Investice do vlastního je sice jednorázově mnohem vyšší, nicméně poskytuje dostatečnou míru svobody a seberealizace. Financování bytu v Praze je navíc možné kombinovat se zvýhodněnými podmínkami hypotečního úvěru, které připravila společnost Hyposervis Consulting.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..