Jak snadno zaparkovat až na Letišti Václava Havla Praha?

Jak snadno zaparkovat až na Letišti Václava Havla Praha?
Jak snadno zaparkovat až na Letišti Václava Havla Praha?

Pokud vás brzy čeká vytoužená dovolená, případně služební cesta, jejímž výchozím bodem je Letiště Václava Havla Praha, mohlo by vás zajímat, jak vyřešit nepříjemný problém s parkováním. Nechce se vám pendlovat přes několik spojů a dali byste si říct, kdyby vám někdo nabídl možnost zaparkovat přímo na letišti – a to pouze sto metrů od terminálů? S komplexním balíčkem služeb přišla společnost Premium Infinity. Pod značkou Smile Parking najdete parkování, které vám skutečně vykouzlí úsměv na tváři.

Předání vozidla probíhá bezkontaktně

Pandemie koronaviru sice slábne, ale nakazit se bezprostředně před odletem není nic příjemného. Smile Parking proto umožňuje parkovat na letišti v Praze bezkontaktně. Jakmile vás navigace dovede až do cíle (tzn. na parkovací místa označená cedulkou Smile Parking v garážích u terminálů přímo na letišti), jednoduše uložíte klíče od vozidla do boxu u kanceláře (nachází se v prvním patře dané budovy). Následně se odeberete do odletové haly a myšlenky na své auto hodíte za hlavu.

O své auto nemusíte mít strach

Co se bude dít s vaším automobilem v době, kdy se budete válet na pláži, brouzdat po památkách nebo obědvat s důležitým obchodním partnerem ve vyhlášené restauraci s výhledem na Eiffelovu věž? Bez ohledu na to, kam máte namířeno, nemusíte mít o svůj motorizovaný majetek strach. Po celou dobu vašeho pobytu v zahraničí jej budou střežit kamery a fyzická ostraha na parkovišti nedaleko ruzyňského letiště. O přeparkování vozu se postará profesionální řidič z týmu Smile Parkingu.

Jak snadno zaparkovat až na Letišti Václava Havla Praha?

Až se vrátíte zpátky domů, auto na vás bude čekat na místě, kde jste ho viděli naposledy. S tím rozdílem, že bude kompletně vyčištěné a dezinfikované.

Další informace o službách Smile Parkingu, možnost rezervace online i ceny za parkování najdete zde.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..