Jak správně aplikovat parfém?

Jak správně aplikovat parfém?

Jak správně aplikovat parfém?

Každý parfém má svou charakteristickou vůni a jak se s ní poperete, záleží jen na Vás. Není to o tom, že na sebe vylijete půl lahvičky a máte vystaráno, právě naopak, správné intenzity vůně dosáhnete pouze tehdy, když parfém nanesete na specifická místa, jinak budete lidem kolem sebe připomínat pochodující parfumerii a Vaše oblíbená vůně bude spíše odrazovat, než přitahovat.

Která místa jsou vhodná pro aplikaci parfému?

  • Za ušima
  • Vnitřní strana zápěstí
  • Loketní důlek
  • Okolí klíční kosti
  • Oblasti tepen (to jsou velmi vhodná místa, neboť zde proudí krev a zahřívá pokožku)

Pokud nanesete parfém na čerstvě umyté vlasy, pak na nich Vaše vůně vydrží dlouho. Není na škodu, když trochu navoníte i své oblečení, zvlášť vhodné je to, které je vyrobeno z přírodních materiálů. Nezapomínejte, že by Vaše vůně neměla zcela zahltit celou místnost, ať už doma, v práci nebo kdekoliv jinde, kam se zrovna chystáte. Na okolí bude lépe působit jen decentní a jemně nanesený parfém.


Jestliže svou vůní doslova zamoříte nějaký uzavřený prostor, kterým může být třeba kancelář v zaměstnání, pak můžete počítat i s velmi negativními reakcemi.

Je dobré si zapamatovat, že čím je událost, které se máte zúčastnit či prostředí, do kterého se chystáte oficiálnější, tím musíte být víc nenápadní a lehčí co se týká Vaší vůně. Nemělo by se to přehánět ani s vůněmi, které jsou sladké a těžké, neboť jsou při větších dávkách příliš vtíravé. Nejvíce vnímáme jakkoli silnou intenzitu vůně v ranních hodinách, kdy nám může připadat velmi nepříjemná až otravná.

Použití během dne

V průběhu dne můžete postupně přidávat na intenzitě a použít tak intenzivnější vůni parfému. Těžké parfémy si nechte na večer, pro její aplikaci se hodí krk pod vlasy, aby vydržel co nejdéle, trochu můžete dát i na vnitřní stranu zápěstí, díky Vašemu tepu tak bude vůně působit déle a intenzivněji.

 

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.