Jak uspořádat parádní zimní venkovní párty?

Jak uspořádat parádní zimní venkovní párty?
Jak uspořádat parádní zimní venkovní párty?

Venkovním večírkům nemusí dát sychravé a zimní počasí vale. Na rozdíl od letních párty ale vyžaduje ta v ledovém počasí mnohem intenzivnější přípravu, protože je nutné zařídit přístřeší pro hosty, teplo i menu šité na míru studenému počasí. A jaký bude program? Při suché zimě klidně táborák, jinak ale stavění sněhuláků. Jak připravit parádní zimní akci, kde se budou všichni přátelé skvěle bavit?

Přístřeší pro zahřátí

Pobyt na čerstvém mrazivém vzduchu je možný jen chvilku, proto je nutné zajistit přístřeší, kam se mohou všichni hosté schovat. Pronájem párty stanů je ideální volbou pro různě velké akce. Na menší stačí pronajmout nůžkový stan, pro větší akce typu narozeninových oslav nebo svateb se pak hodí klasický trubkový, přičemž si lze zajistit i veškeré příslušenství včetně osvětlení, závažových desek, kolíků nebo stojanů na odpadkové koše. Takový servis organizování životní události v mnohém usnadní.

Catering i gril v akci

Také u další položky na seznamu je možné si vybrat, zda se o občerstvení postará organizátor svépomocí nebo si objedná catering. U akcí nad 20 osob je vhodnější si nabídku nechat sestavit profesionály, ve vlastní režii pak mít navíc táborák nebo gril, který nabídne teplé občerstvení. Chladné počasí je ideální pro pečení velkých mas, ohýnek zase vybízí k přípravě kotlíkového guláše nebo klasického chilli con carne.

Jak uspořádat parádní zimní venkovní párty?

Nápoje s vůní exotiky

Dobře vychlazené pivo sice výtečně chutná, ale rozhodně ne na venkovní akci konané v době, kdy se pohybují teploty okolo nuly. Vhodnější je nabídka teplých nealkoholických čajů i alkoholických nápojů s variací ovocných punčů. Ženy jistě ocení klasický svařák z červeného vína, ale také bílého, který voní po pomerančích a badyánu. Muži jistě vymění klasickou whisky za horkou, kdy sklenku lahodného moku prodchne vůně skořice s citronem. Chybět samozřejmě nesmí ani typicky český grog, který dokonale zahřeje.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..