Jak vybrat šatní skříň? Toto jsou naše rady

Jak vybrat šatní skříň? Toto jsou naše rady


Docházejí vám ve vašem domě nebo ve vašem bytě úložné prostory? Je nejvyšší čas začít tento problém aktivně řešit. Jak na to? Není nic jednoduššího, než si pořídit šatní skříně. I když se může jednat o jednoduchou koupi, je dobré znát rady, kterých se při výběru držet. Jedině tak vyberete správnou.

Rozměry jsou základ

Nemusíme připomínat, že čím bude šatní skříň větší, tím samozřejmě lépe. Zároveň při svém výběru respektujte i prostor, kam ji chcete umístit. Dobré je si místo přesně rozměřit a poté shánět skříně stejného rozměru. Nikdy ne většího, jelikož v tomto případě se vám nevejde. Menší rozměry být mohou, ale zbytečně tak ztrácíte centimetry místa.

Myslete na vnitřní uspořádání

Mnohdy je možné mluvit do toho, jak bude vnitřní uspořádání skříně vypadat. Nepodceňujte možnost zvolit si rozložení, které vám bude maximálně vyhovovat. Díky tomu budete mít jistotu, že ho dokonale přizpůsobíte svým potřebám. Jaké tři segmenty je dobré ve skříni mít?

  • Klasické police
  • Tyč na pověšení ramínek
  • Technickou část

Když otevírání, tak ideálně posuvné

Můžete namítat, že oproti klasice bude dražší. To je samozřejmě pravda. Na druhou stranu nezapomínejte také na to, že má své praktické výhody. Tou hlavní je fakt, že před skříní nepotřebujete doslova žádné místo. Posuvné otevírání nevyžaduje ani centimetr místa navíc. Taková skříň se proto dokonale hodí třeba i do užší chodby, nebo do podobných limitovaných prostor.

Neopomíjejte její vzhled

Jedná se sice primárně o prvek praktický, ale na druhou stranu neopomíjejte to, jak by měla vypadat. Držte se toho, co je dnes hitem. Jsou to například různá lesklá provedení v černé, stejně jako v bílé barvě. Kdo má naopak rád klasiku, ten jistě ocení řadu dekorů, které odrážejí vzhled klasického dřeva. I ty jsou cestou, se kterou nelze chybovat. Zvláště, pokud se podobný dekor nachází i jinde v interiéru.

 

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.