Jak získat plné odškodnění újmy na zdraví při dopravní nehodě


Jak získat plné odškodnění újmy na zdraví při dopravní nehodě

Pojišťovny poškozeným dopravní nehodou často posílají formuláře, které slouží k jednoduchému a rychlému vymožení odškodnění. Víte, jaká ovšem existuje další cesta pro získání plného odškodnění újmy na zdraví?

Postup pojišťoven bývá přátelský

Při obvyklém postupu pojišťovna viníka dopravní nehody zasílá poškozenému formuláře. Tyto formuláře slouží k odškodnění ušlého výdělku, bolesti a odškodnění ztížení společenského uplatnění. Pojišťovny tak vůči poškozeným vystupují velmi přátelsky a nabízí jednoduchou a rychlou cestu k vymožení jejich odškodnění.


Spojte se s advokátní kanceláří

Často se ovšem stává, že je poškozenému poskytnuto nižší odškodnění než při využití kvalifikované právní pomoci. Většinou se jedná o případy odškodnění ztížení společenského uplatnění u vážných újem na zdraví. Na základě vyplněného formuláře lékařem je vyplaceno často nižší odškodnění než při využití a předložení nezávislého znaleckého posudku.

Je důležité si uvědomit, že pojišťovny hájí své vlastní zájmy. Poškozený by měl zvážit, zda se nevyplatí vyhledat odbornou právní pomoc, která mu se získáním maximálního odškodnění po dopravní nehodě pomůže.

Více informací o odškodnění dopravních nehod najdete na www.odskodneninehody.cz.

 

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..