Jak zlepšit milostný život? Pomohou erotické pomůcky

Jak zlepšit milostný život? Pomohou erotické pomůcky

I v tom nejvíce zamilovanějším páru, kde se respektujete a zbožňujete, se sex jednoho dne stane stereotypem. Vášeň, již jste zažívali první roky, opadne, a možná začnete společné chvilky strávené v posteli brát dokonce jako povinnost. Pokud tohle cítíte, je opravdu nejvyšší čas začít s tím něco dělat. A co?

Nejlepší radou je pustit si do ložnice erotické pomůcky. Ačkoliv se na ně stále spousta Čechů dívá skrz prsty, neexistuje jediný důvod, proč byste se jich měli bát. Ne, nejsou vhodné jen k sebeuspokojování, ba naopak. Pokud se jich však z nejrůznějších důvodů straníte, máme pro vás pár tipů na zlepšení sexu i bez nich.

Najděte konečně bájný bod G

Ano, existuje, přesto jej spousta žen za celý svůj život nenajde, a tak se jim nepodaří dosáhnout vaginálního orgasmu. Bod G se nachází zhruba pět centimetrů od poševního vchodu, proto je dobré pátrat zhruba v této oblasti, ať už prsty, nebo nějakou pomůckou. Existují přímo dilda a vibrátory tvarované pro stimulaci bodu G, ty vám mohou pomoct. Případně je možné vyzkoušet polohy cowgirl a doggy style, i při těch se bod G stimuluje.


Staňte se mistryní či mistrem orálního sexu

Okořeňte si sexuální život skutečně dobrým orálním sexem. Je-li vám tato představa nepříjemná, dopřejte si předem sprchu nebo použijte lubrikant s příjemnou vůní i chutí. Pak už pusťte do akce svůj jazyk, zkoumejte jím strukturu, vyvíjejte tlak, zkoušejte různé způsoby sání a lízání. Podobně mohou svou techniku dovést k dokonalosti i muži, milostný život to rozhodně oživí.

Dopřejte si masáž jako předehru

Pro úspěch aktu je velmi důležité, jak jste na něj naladění. Příjemnou předehrou může být třeba erotická masáž. Zhasněte světla, zapalte vonné svíčky, zapněte hudbu. Nemusíte se masírovat pouze rukama, smyslné je i klouzání celým tělem. Pro muže je úžasným zážitkem masáž prostaty. Její alfou a omegou je ukazováček zasunutý do konečníku, samozřejmě s lubrikantem. Komu tato představa není příjemná, tomu poslouží umělé penisy a dilda. Nemusíte hned kupovat žádný velký kus, pro začátečníky jsou dobré například korálková dilda, která umožňují zasouvat postupně korálky od nejmenšího po největší.

Kdo chce vyzrát na nudu v posteli, ten se nesmí bát experimentovat. Experimenty by vám však v žádném případě neměly být nepříjemné, nebo vás dokonce bolet. Nepřemlouvejte se k něčemu, do čeho se vám nechce.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..