Jaká je ideální pokojová teplota pro 5 situací

Jaká je ideální pokojová teplota pro 5 situací
Jaká je ideální pokojová teplota pro 5 situací

Ženy ve skutečnosti preferují vyšší teploty v místnosti než muži. Možná by to však mělo být méně o našich osobních volbách. Je lepší mít na paměti ideální teplotu pro každou místnost, v závislosti na aktivitě, které se účastníme my nebo naši rodinní příslušníci.

Ideální teplota pro spánek

Spánek je zásadní pro správné fungování těla a důležitou roli hraje pokojová teplota. Naše tělesné teplo přirozeně klesá, když spíme, a proto by ideální teplota vaší místnosti měla být  mezi 15 ° C a 19 ° C.

Ideální teplota pro cvičení

Mozek miluje, když cvičíme. To vám pomůže, abyste se byli více ve střehu, vzhůru a soustředěný. Předvolby teploty při cvičení se liší od člověka k člověku, ale většina lidí má nejlepší výkon a cítí se nejlépe, když cvičí v interiéru při mírné teplotě od  20 ° C do 22 ° C.


Ideální teplota pro studium

Produktivita je důležitá a dobré studijní dovednosti mohou pomoci zvýšit vaši sebevědomí, kompetence i sebeúctu. Vyšší teploty mohou způsobit, že se budete cítit unavení a ospalí, a proto se doporučuje, abyste svůj pokoj udržovali někde mezi 21 ° C a 25 ° C při studiu a produktivitě.

Ideální teplota pro kojence

Vzhledem k tomu, že nám děti nemohou říci, jak se cítí, je důležité zajistit, aby měly příjemnou teplotu – ne příliš vysokou nebo příliš nízkou teplotu. Snažit, aby prostor mírné a útulné, mezi 20 ° C a 22 ° C.

Ideální teplota pro domácí mazlíčky

Ideální teplota pro vaše mazlíčky závisí na  různých faktorech, včetně plemene, velikosti a zdravotních podmínkách. Menší domácí mazlíčci mají tendenci rychleji ochladit, zatímco větší mohou zůstat v teple déle. Než opustíme dům, je dobré se ujistit, že je teplota pro naše mazlíčky v pořádku. Během léta nenastavujte teplotu o více než 26 ° C až 27 ° C. Pokud jde o zimu, je dobrý rozsah 20 ° C až 22 ° C.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..