Jaké domácí masky fungují na vrásky?

Jaké domácí masky fungují na vrásky?

Jaké domácí masky fungují na vrásky?

Trápí Vás vrásky, díky kterým vypadáte o pár let starší, než ve skutečnosti jste? Nemusíte hned propadat depresi, stačí si jen vyrobit některou z domácích masek, které jsme si pro Vás připravili a o nichž je známo, že mají vynikající účinky.

Vaječné žloutky a máslo

Do misky dejte 2 vaječné žloutky, přidejte 1 až 2 čajové lžičky másla, důkladně promíchejte a opatrně naneste na pokožku pod oči. Pečlivě rozetřete a nechte působit zhruba 20 – 25 minut, poté masku smyjte studenou vodou.

Jablko a ananas

Tato maska je velmi šťavnatá a osvěžují. Budete potřebovat šťávu z jednoho jablka a z kousku ananasu. Smíchejte, namočte do ní dva vatové tampony a pod každé oko přiložte jeden. Nechte působit 15 minut. Obličej pak stačí jen zlehka opláchnout vlažnou vodou.


Chléb s máslem

Určitě budete souhlasit, že tato maska zní tak trochu netradičně, když se týká našeho obličeje, ale věřte tomu, že tentokrát se opravdu nejedná o pokrm, ale masku. Máslo rozehřejte, kousek chleba do něj položte a nechte rozmočit, vzniklou hmotu pak naneste kolem očí a nechte 20 – 25 minut působit. Poté důkladně omyjte.

Tvaroh a olej

To je trochu zvláštní kombinace, neboť co se pečení týká, si olej s tvarohem příliš nerozumí, přesto v podobě masky mají vynikající účinky. Do misky dejte 2 lžíce tvarohu, 2 lžíce medu, 2 lžíce rostlinného oleje a 2 lžíce pleťového krému, vymíchejte do husté pasty a prsty rozetřete pod oči. Nechte působit 20 minut a poté smyjte vlažnou vodou.

Petržel a okurka

Salátovou okurku nastrouhejte najemno, vymačkejte z ní co nejvíce šťávy a přimíchejte nasekanou petrželovou nať. Směs dejte na tenkou látku, zabalte a položte pod oči. Po 15 minutách působení spláchněte obličej studenou vodou.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..