Jaké efekty se hodí na svatbu?

Jaké efekty se hodí na svatbu?
Jaké efekty se hodí na svatbu?

Svatební den má být tím nezapomenutelným. I proto se sází na mnohé zajímavé prvky navíc, které celkový dojem ze svatby jenom umocní. Kromě hledání opravdu skvělého fotografa se sází i na prvky zábavní pyrotechniky, jež dokáže vnést na každý pořádný mejdan trochu euforie a radosti. Jenže jaké druhy pyrotechniky mají na svatbu vstup povolen?

Svatební ohňostroje jako slavnostní zakončení večera

Jednou z možností jsou svatební ohňostroje. Veselky se většinou natahují do pozdních večerních hodin, proto investice do něj nebude rozhodně pouhé vyhození peněz. Nemusíte nutně čekat do půlnoci, stačí je vypustit k nebi ve chvíli, co padne tma.

Při spouštění stavebního ohňostroje si stejně jako při spouštění toho novoročního dejte pozor na několik věcí. Předně dodržujte bezpečnostní opatření, aby došlo k jeho bezpečnému odpálení. Odpalujte ho vždycky na otevřeném prostranství v dostatečné vzdálenosti od ostatních svatebčanů a po jeho dokončení ho řádně dle pokynů zlikvidujte.

Prskavky pro nádherné fotografie

Jaká pyrotechnika se hodí na svatbu? Samozřejmě i svatební prskavky, které mohou být tím hlavní, co zpestří svatební fotografie. I když se na jejich použití musí počkat také do okamžiku, kdy padne šero, to počkání se však rozhodně vyplatí.

Prskavky jako takové jsou však synonymem pro boj s časem. Pokud jste fotografem, musíte si focení dobře naplánovat a rozvrhnout. Musíte zachytit všechny hosty s prskajícími prskavkami v rukou. Jedna dohořelá by snímek mohla absolutně zničit. Potřebobat budete zajisté i fotografa, pomoci vám může například Svatební fotograf Praha.

Fontána pro klidnější noc

Pokud vám velký svatební ohňostroj přijde příliš hlučný, nabízí se tišší a o něco menší alternativa, a sice fontána. Na rozdíl od ohňostrojů se hodí i do silně obydlených domácností. Samozřejmě i v tomto případě platí, že se musí odpálit v jisté vzdálenosti od ostatních, aby nedošlo k úhoně.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..