Jaké jsou nové trendy ve výbavě aut?


Jaké jsou nové trendy ve výbavě aut?

Koupili jste si ojeté auto a rádi byste inovovali jeho interiér? Kvalitní a zároveň moderní do Vašeho nového vozu najdete v e-shopu společnosti Vopi. K pohodlnému cestování mohou přispět, jak autopotahy šité na míru, tak přesné gumové autokoberce.

Autopotahy od Vopi umožňují pohodlné řízení

V nabídkovém katalogu společnosti Vopi najdete univerzální autopotahy i autopotahy šité na míru. Jistě mezi nimi tedy najdete takové autopotahy, které budou splňovat veškeré Vaše požadavky. Vopi vyrábí pohodlné a kvalitně šité autopotahy nejen pro řidiče, ale také jejich spolujezdce. Při dlouhých cestách oceníte masážní či vyhřívané autopotahy. Především vyhřívané autopotahy dodají pocit tepla také v chladném počasí. Pohodlí vyhřívaných autopotahů oceníte také při cestování v noci. Firma Vopi dává klientům možnost zde www.vopi.cz/autopotahy/vybrat autopotahy z více než padesáti materiálů. Rozmanité jsou také barevné varianty látek. K vyhledávání autopotahů na míru můžete použít speciální konfigurátor.


Snadná údržba interiéru auta díky gumovým autokobercům

Nezbytnou součástí interiéru každého vozidla jsou rovněž autokoberce. Rovněž ty najdete v portfoliu společnosti Vopi. Díky přesným gumovým autokobercům na míru budete moci chránit interiér Vašeho auta před nánosy špíny a různých nečistot. Oblíbené jsou tyto autokoberce především v nehostinném podzimním a zimním období. Na jaře a v létě naopak majitelé aut používají látkové autokoberce. Autokoberce nejrozšířenějších značek aut je možné objednat ze skladů společnosti Vopi. Dodány Vám tak budou během několika hodin. Výhodou přesných gumových autokoberců je snadná údržba.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..