Jaké triky fungují u plnoštíhlé postavy?


Jaké triky fungují u plnoštíhlé postavy?
Jaké triky fungují u plnoštíhlé postavy?

Přestože se každá z nás snaží udržovat svou váhu na optimální úrovni, ne vždy se to povede a u některých se objeví příznaky plnoštíhlé postavy. Nemusíte si však zoufat, protože i plnoštíhlé křivky můžete nosit hrdě a s grácií. Naučte se pár triků, které vám pomohou kila navíc zamaskovat a dodají vám chybějící sebevědomí.

Ukázka předností

Jestliže vlastníte větší bříško a pozadí, pak se snažte co nejvíce zviditelnit a zvýraznit váš dekolt, čímž odpoutáte pozornost. Základem je kvalitní pevná podprsenka a oblečení s decentním, ale poutavým výstřihem, který bude přitahovat pohledy.

Správná velikost

Své oblečení vybírejte pečlivě a pokud možno rozumně. Zapomeňte na upnuté kalhoty a příliš těsné modely, které vám mohou opticky přidat mnoho kilogramů navíc. Pro plnoštíhlou postavu je důležitý správný střih každého modelu a vhodně zvolená velikost, která bude kopírovat vaši postavu, ale nebude ji zbytečně obepínat, ale zároveň nesmí plandat.


Proužky jsou přítel

Už dávno neplatí fakt, že si vodorovné proužky mohou dovolit jen štíhlé supermodelky. Jestliže máte spodní část těla větší než vrchní, pak zvolte oděv s tenkými proužky, které vám pomohou siluetu vyrovnat.

Geometrie

Zní to divně, ale každá nepravidelnost, kterou vhodným způsobem zvolíte, vás může opticky zúžit i o několik centimetrů. Pamatujte si jedno základní pravidlo – černá zužuje, pestré barvy rozšiřují.

Vhodné doplňky

Zvolte hezký a čímkoliv zajímavý šperk, který odláká pozornost od vaší postavy. Skvělý je třeba výraznější náhrdelník či náušnice. Zcela nevhodná je drobnější bižuterie, která ještě zvýrazní vaši robustní postavu.

Přesýpací hodiny

Po dekoltu, potřebuje vaše postava také nějaký pas. Baculky mají v oblibě velké a neforemné vrchní díly oblečení, které vypadají skoro jako pytel. Oblékněte se raději do pohodlné sukně s pasem, zavažte si hezký pásek a vymodelujte si postavu, která bude připomínat dobře vypadající ženskou siluetu, i když s několika kilogramy navíc.

Nebojte se navléknout i do pěkného overalu, který však nesmí zdůrazňovat vaše kritické partie (např. bříško), klidně si kupte o číslo větší, lepší o trochu volnější, než upnutý a zařezávající se. Klidně si můžete pořídit i barevné a vzorované modely s výraznějšími střihy.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..