Jaké zavazadlo si můžete vzít na palubu letadla?

Jaké zavazadlo si můžete vzít na palubu letadla?

Jaké zavazadlo si můžete vzít na palubu letadla?

Pokud se chystáte cestovat letadlem a je to vaše poprvé, měli byste vědět, že si s sebou můžete vzít na palubu i zavazadlo, které nemusíte dávat k ostatním, ale mít ho v úložném prostoru nad vámi. Samozřejmě, že to nemůže být jakékoliv zavazadlo, protože i v tomto případě platí, že vše má svá jasná pravidla.


Rozměry zavazadla

  • Zavazadlo, které si vezmete na palubu během letu, musí odpovídat standardním rozměrům. Velikost je stanovena na 55 cm x 40 cm x 20 cm o maximální váze 5 kilogramů.

Obsah

V zavazadle nesmí být za žádných okolností ostré předměty, nože, zbraně, manikúra, včetně hraček, které jsou maketami skutečných útočných zbraní. Veškeré tyto předměty musíte mít uschované v zapsaném a odbaveném zavazadle, které je uloženo v zavazadlovém prostoru se zavazadly ostatních cestujících. Jinak byste byli povinni vše odevzdat ještě před vzlétnutím personálu dopravce.

  • Na palubu letadla si můžete vzít gely a tekutiny, které budete potřebovat pro osobní potřebu. Musí však být v balení maximálně do 100 ml, navíc uložené v uzavíratelném a průhledném sáčku, který je o celkovém objemu max. 1 litr.

Samozřejmostí jsou tekutiny, jež budete potřebovat v průběhu letu v souvislosti s vaším zdravotním stavem.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..