Jakou pračku a sušičku si vybrat?


Jakou pračku a sušičku si vybrat?

Vaše stařičká pračka už pere z posledního? Hledáte za ni adekvátní náhradu za přijatelnou cenu a s dobrým výkonem? Zařizujete si domácnost a pořizujete si svou první pračku? Toužíte po sušičce? Nebo chcete pračku kombinovanou se sušičkou? Značky bílé techniky na trhu jsou od známých stálic až po neznámé nováčky, kterou z nich si vybrat?

Kvalita za rozumnou cenu

Spotřebiče společnosti Beko vás podle recenzí uživatelů nezklamou. Za dostupnou cenu tak můžete vybavit svůj byt. Pračka Beko v cenové relaci již kolem sedmi tisíc poskytne svým majitelům možnost prát 7 kg prádla, český displej i návod, 1200 ot./min., 15 volitelných programů, mezi kterými je například program na odstranění chlupů domácích mazlíčků. Sušičky značky Beko jsou opět za přijatelnou cenu. Prádlo nemačkají a neničí, jsou úsporné a vypnou se ve chvíli, kdy je prádlo suché.

Německá preciznost a kvalita

Už desítky let je AEG oblíbenou a vyhledávanou značkou domácích spotřebičů. Cena praček je o něco vyšší (pod deset tisíc se dostanete jen v případě starších modelů), cenu vám vynahradí výkonem a dlouhou životností. Pračky AEG plněné z vrchu i z boku disponují vždy stejnými vlastnostmi. Jsou tiché, prádlo důkladně a šetrně vyperou. Prádlo je po vyprání vždy perfektně odstředěné. Sušičky a pračky AEG nové generace jsou vylepšené o technologii ProSense, která umožňuje nastavit programy podle velikosti náplně.

Vyšší cenová skupina, nenahraditelný výkon

Miele, opět spotřebiče našich německých kolegů. Pokud toužíte po kombinované pračce se sušičkou, investujte do Miele. Prádlo je důkladně čisté a suché. Plynule přechází z praní na sušení. Miele vyrábí velmi ekologické spotřebiče. Za zmínku stojí i motor kombinované pračky, který je úsporný, tichý a nepodléhá opotřebení. Více informací o pračce se sušičkou Miele najdete zde.

Expert rád poradí

Praček je celá řada a v různých cenových kategoriích. Mezi poměrně dobré pračky patří i LG nebo Candy. Pro skutečně detailní informace o jednotlivých typech praček navštivte Expert.cz. E-shop je přehledný a pomůže vám brzy vybrat pračku přímo pro vás.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..