Jakých 5 věcí by měla mít každá žena v kabelce?

Jakých 5 věcí by měla mít každá žena v kabelce?

Jakých 5 věcí by měla mít každá žena v kabelce?

Přestože v kabelce většinou nosíme kde co, včetně menšího nákupu (v případě velkých kabelek i většího), existuje 5 věcí, které by v kabelce měla mít bezpodmínečně každá z nás. Co si tedy nachystat do kosmetické taštičky?

Balzám na rty či lesk

Je to s podivem, ale rtěnka mezi nezbytnosti v kabelce rozhodně nepatří, není ani vhodnou volbou, pokud se potřebujete rychle nalíčit (zvlášť, když je rudá, oranžová či jinak výrazná). Naopak stačí rty přetřít balzámem na rty nebo bezbarvým leskem. Oboje rty oživí a dodá jim hezký vzhled, navíc se nemusíte bát, že budete mít rtěnku všude jen ne tam, kde je potřeba.


Korektor

Sebemenší pupínek či vyrážka, která vám z ničeho nic vyrazí na obličeji, vás může zaskočit, ale když budete mít po ruce korektor, žádný problém. Na léto je lepší mít ho ve dvou odstínech. V případě opálení si ho nezapomeňte vyměnit za vhodnější odstín.

Řasenka

Někdo sice raději sáhne po očních stínech či tužce na oči, ale už jste si zkusila malovat se třeba v autobuse linkou? Věřte, není to jednoduché. Proto mějte v kabelce řasenku, na tu vám stačí jen jedna ruka.

Tvářenka

Pokud se nebudete během dne cítit ve své kůži či si přijdete bledá, pak mějte po ruce tvářenku, která váš obličej opět krásně rozjasní. Aspoň tak vaše kůže nebude vypadat, jako když máte málo kyslíku. Pro světlou pleť volte světle růžové tóny, snědší kůže uvítá tmavší barvy.

Lak na nehty

Pokud si lakujete nehty pravidelně, pak nikdy nevycházejte z domu bez laku v kabelce, protože není nic horšího, než přijít do společnosti a mít oprýskané nehty. Pamatujte si, že čerstvě nalakované nehty, nebudou za 12 hodin vypadat stejně. Každou chybičku tak snadno opravíte, když budete mít lak na nehty kdykoliv po ruce.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..