K hustým vlasům vede několik cest. Jaké to jsou?

K hustým vlasům vede několik cest. Jaké to jsou?


Jedním ze znaků krásy jsou rozhodně husté vlasy. Pokud je také chcete mít, podívejte se naše rady, které vás k nim dovednou. Možností je celá řada. Když několik z nich zkombinujete, dočkáte se očekávaného výsledku.

Podpořte růst a eliminujte padání

První krok je spojený s nutností stimulovat růst vlasů. Tím, že budou růst rychleji, se váš účes výrazně zahustí. Také je třeba vědět, jak zastavit padání vlasů. I to je velmi důležité. Díky tomu každý vlas, který vám vyroste, zůstane na vaší hlavě. Když se podíváme na metody, které v tomto směru fungují, můžeme říci, že jsou hned tři. Jde o:

  • Speciální produkty na podporu růstu
  • Zdravá strava plná ovoce a vitaminů
  • Kvalitní šampony a ochrana vlasů

Použijte speciální sprej

Výše zmíněná rada je dlouhodobá. To znamená, že výsledek nepřijde hned, ale na druhou stranu bude trvalý. Co ale ve chvíli, kdy potřebujete zlepšit vzhled svých vlasů okamžitě? Je možné si pomoci speciálním sprejem. A to je naše rada číslo dvě. Zajímavý zahušťovač vlasů je dobrým pomocníkem, pokud chcete dosáhnout okamžitého účinku. Jednoduše ho nastříkáte do vašich vlasů, kde se postará o to, že vaše vlasy budou opět opticky husté. Jak jsme ale zmínili, jedná se o pomoc krátkodobou. Po umytí se daná kamufláž odstraní a vaše vlasy budou stejné, jako v minulosti. Pro okamžitou pomoc to však je dobrá volba.

Slyšeli jste o transplantaci?

Moderní medicína toho v dnešní době umí skutečně velmi mnoho. Dokáže vám dokonce i vyměnit vlasy za jiné. Je to takzvaná transplantace vlasů, při které vám jsou do oblasti vlasové pokožky skutečně vsazeny nové kořínky s vlasy. Jelikož jde o metodu s celkem dobrou účinností, můžete si být jisti, že vám vlasy opět budou růst. Toto je dobrá pomoc hlavně pro muže, u kterých se dostavila výrazná plešatost. Tento postup dokáže zajistit, že jejich hlava bude opět pokrytá hustou hřívou vlasů.

 

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.