Kam o víkendu s dětmi? Nechejte si poradit od Firmy na zážitky


Kam o víkendu s dětmi? Nechejte si poradit od Firmy na zážitky

Konečně pátek a před Vámi konečně pár dní volna? Po zavření dveří kanceláře můžete nechat veškeré pracovní starosti a povinnosti minimálně do pondělí za dveřmi. Prosluněné jarní dny lákají k výletům a to je důvod, proč vzít Vaše děti o víkendu minimálně na jeden výlet. Firma na zážitky Vám poradí, kam s dětmi v Praze a jejím nejbližším okolí. Na jejích webových stránkách najdete také dárky, které jsou vhodné jen pro muže.


Den plný zábavy v Aquapalace Praha

Spoustu zábavy si s Vašimi ratolestmi můžete užít v aqualandu v Praze. Aquapalace Praha představuje jedinečný komplex vodního a saunového světa, kde si na své přijdou, jak malí milovníci vody, tak jejich rodiče. Aqualand zabírá plochu 9 150 m2 a najdete zde všechno, nač si jen vzpomenete. Tři paláce vodního světa s tobogány i menšími skluzavkami se postarají o to, abyste se nenudili ani sebemenší chviličku. Některé ze skluzavek Vás možná zajmou také svými světelnými a zvukovými efekty. Celý vodní svět je protkán 450 metry pomalé a rychlé řeky. Rodiče mohou chvíli relaxovat v rozsáhlém saunovém světě, kde najdete čtrnáct dnů saun včetně finské sauny, římské lázně nebo venkovní části s méně obvyklými saunami. Toužíte-li po chvíli dobrodružství, nenechejte si ujít příležitost k pobytu v potápěčské jámě, která simuluje potápění až do hloubky osmi metrů.

Zahrajte si s dětmi únikovou hru Praha

S většími dětmi si můžete o víkendu zahrát únikovou hru The Chambeer. Úniková hra Praha láká k rozhalení záhad, vychutnání si napětí i k zjištění, jak jste na tom s týmovou spoluprácí. Únikovou hru The Chambeer se bude líbit především všem nadšencům počítačové agentury. Hra propojuje detektivní prvky se znaky thrilleru, hororu i dobrodružného filmu. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv zážitek z portfolia Firmy na zážitky, tento víkend se rozhodně nudit nebudete.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..