Kam vyrazit s rodinou?

Kam vyrazit s rodinou?

Kam vyrazit s rodinou?

Česká republika je plná krásných míst, která stojí za navštívení. Pokud máte volný víkend, měli byste se rozhodnout nějaké z míst prozkoumat. Vždy se orientujte dle počasí – některá místa jsou během špatného počasí zavřená, jiná jsou pro špatné počasí jako dělaná. Abyste měli rozhodování o něco jednodušší, přinášíme vám výpis míst, kam byste se s rodinou měli rozhodně vydat.

• Království železnic

Pokud máte v rodině malé chlapečky, kteří naprosto milují železnice či vláčky a všechno, co s nimi souvisí, měli byste si udělat jeden den výlet do Prahy, protože právě zde najdete krásné Království železnic na pražském Smíchově. Každý víkend je tu pro děti připraven zajímavý program, který ocení nejen samotné děti, ale i jejich rodiče.


• Únikové hry

Jestliže už máte děti trochu větší a jestli s nimi chcete něco podniknout, než se vydají zase na intr nebo na kolej, měli byste s nimi zkusit takzvanou „únikovku“ neboli únikovou hru. Jedná se o zábavu, při níž budete uzavřeni do místnosti, z níž se během časobého limitu musíte dostat ven. Časový limit bývá nejčastěji šedesát minut, během kterých musíte najít a rozluštit různé hádanky, hlavolamy či rébusy. Tyto únikové hry najdete v každém velkém městě České republiky, ty nejlepší únikové hry jsou Ostravě.

• Zoologické zahrady

Co milují malí i velcí? No přece zoologické zahrady! Ty jsou otevřeny po celý rok a v České republice se jich nachází víc než dost (kolem dvaceti). Pokud tedy nevíte, co byste měli s rodinou podniknout, vydejte se právě do zoo. Velice krásnou zoologickou zahradu mají ve Zlíně, ale taky je krásná zoo v Brně.

• Karlštejn

Pokud se budete nacházet blízko našeho hlavního města, neměli byste minout ani Karlštejn. Přece jenom je to krásný hrad, kolem kterého panuje mnoho pověr a pověstí. Tento výlet ocení hlavně studenti maturitního ročníku, kteří si do své povinné četby zvolili dílo od Jaroslava Vrchlického – Noc na Karlštejně.

 

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..