Kamionová doprava po celé EU – to je MULTITRANS CZ


Kamionová doprava po celé EU – to je MULTITRANS CZ

Hledáte zkušenou firmu na kamionovou přepravu? MULTITRANS CZ s.r.o. nabízí dopravu kamiony po celé EU, ale též leteckou, námořní a železniční přepravu. Součástí kompletního balíčku jsou rovněž spediční, skladovací a logistické služby.

Kamionová doprava MULTITRANS CZ s.r.o. nabízí profesionální přepravu zásilek s optimalizací přepravních nákladů a profesionálním týmem řidičů i dispečerů. Pro zákazníky je k dispozici flotila moderních, ekologických a samozřejmě ekonomických kamionů. Jde o vozidla prestižních značek, vybavená moderním technologiemi, včetně GPS, které disponují ložnou výškou 3 metry. Všechna vozidla splňují emisní normu Euro 6.

Kamionová přeprava menších i velkých zásilek

V rámci kamionové služby nabízí firma přepravu už od jedné palety zboží až do počtu 38 palet. Včetně velkoobjemové přepravy 100 až 120 cbm. Služby zahrnují jak export, tak import. Možné jsou též expresní zásilky. Firma převáží kompletní zásilky i realizuje částečné zásilky, tedy dokládky. Jako sekundární službu pak rozváží zboží i do české distribuční sítě.

Zásilky jsou vždy pod dohledem

Každá zásilka je podrobně monitorována. Od její nakládky, až po vyložení a doručení zákazníkovi. Ať již je zákazníkem poptávána mezinárodní přeprava, nebo vnitrostátní přeprava.

Firma dbá na snižování přepravních nákladů firem

Jedním z velkých benefitů je neustálá snaha o snižování nákladů firem na přepravu. Celý přepravní proces je přizpůsoben tomu, aby byly kamiony plně vytížené, přepravované zboží šlo stohovat a dodržovaly se přepravní termíny. Ve firmě chápou, že pro řadu zákazníků je ekonomičnost dopravy spojená s její rychlostí. I v tomto případě umí MULTITRANS pomoci. Na webových stránkách www.multitrans.cz najdete rovněž pokyny k tomu, jak přepravit zboží co nejrychleji s využitím služby just in time.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..