Kde koupit ojeté užitkové vozy, dodávky či pickupy?


Kde koupit ojeté užitkové vozy, dodávky či pickupy?

+

Autobazarů máme v Česku požehnaně. Drtivou většinu jejich sortimentu však tvoří osobní automobily. Kam se máte vydat, pokud potřebujete ojeté dodávky, vany, přívěsy, pickupy, minibusy, furgony – prostě a jednoduše užitkové vozy?

Možností mnoho nemáte, ale když už jsou, tak stojí za to. Pokud máte zájem o prodej dodávek a užitkových vozů z druhé ruky, určitě by vaší pozornosti neměla uniknout společnost Vanscentre. Ta má skutečně bohatý sortiment těchto vozidel, na trhu je 12 let a za tu dobu prodala bezmála 15 000 vozů. Jaká jiná firma se něčím takovým může pochlubit?

Vanscentre vozí auta ze zahraničí

Odkud pochází auta, která Vanscentre prodává? Od autodopravců a soukromých podnikatelů už vozy kvůli nízké kvalitě téměř nakupuje. Místo toho odkupuje auta od stálých dodavatelů, z mezinárodních aukcí, předčasně ukončených leasingových smluv a ukončených operativních leasingů. Velmi často vozy pochází ze zahraničí – získáte tedy větší kvalitu, než jakou známe z ČR.

Málo peněz? Vezměte si úvěr

Prodej nákladní techniky z druhé ruky je často záchranou pro začínající podnikatele, kteří ještě nemají statisíce, jež by mohli investovat do nákupu drahé techniky. Jestli jsou pro vás i bazarové vozy stále drahé, nezoufejte. Vanscentre vám pomůže vyřídit výhodný úvěr. Úvěr do 600 000 Kč přes ně dostanete schválený bez doložení příjmu, jsou totiž vedení jako autorizovaný dealer u několika leasingových společností.

Potřebujete vykrýt krátkodobou situaci? Techniku si půjčte

Některé z vás by mohla zajímat i varianta zapůjčení techniky. Jestliže potřebujete jen vykrýt krátkodobý nárůst objednávek, možná je zbytečné další vůz rovnou kupovat. U Vanscentre si ho můžete půjčit, a to expresní rychlostí. Přijedete a do 30 minut odjíždíte s novým vozem.

Vanscentre sídlí v Praze, otevřeno je od pondělí do pátku od 8 do 18 hodin, jindy po domluvě. Pro začátek se můžete podívat na jejich webové stránky, ale každopádně doporučujeme si přijet vybraný vůz prohlédnout osobně.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..