Kde koupit smart hodinky levně? Zkuste značku Carneo

Kde koupit smart hodinky levně? Zkuste značku Carneo

Z chytrých hodinek se stává pomalu taková samozřejmost, jíž je mobilní telefon. Trh nabízí nepřeberné možnosti a člověk kolikrát neví, co si vybrat. Opravdu se vyplatí investovat do drahých Apple Watch? No, pokud chcete hodinky za osm tisíc, které musíte každý den nabíjet, nikdo vám nebrání. Existuje však spousta jiných alternativ.

Spousta lidí jde pouze za značkou a na parametry příliš nehledí. Jestli patříte do opačné skupiny, tedy toužíte si pořídit takové smart hodinky, jež vám za přijatelnou cenu nabídnou spoustu funkcí, doporučujeme podívat se na značku Carneo.

Nebojte se zkoušet nové věci

Pod značkou Carneo se prodávají chytré hodinky, fit náramky, ale také přenosné reproduktory, bezdrátová sluchátka, kamery do auta a zařízení pro chytrou domácnost. Jde o výrobce, který se snaží vytvářet elektroniku za dostupné ceny. V ČR se tyto výrobky prodávají například v prodejnách Datart a Electro world. Nejde tedy o žádnou pochybnou značku.

Chytré hodinky Carneo pro každého

Značka má v nabídce dětské, pánské i dámské smart hodinky, vybere si tedy celá rodina. Někdo upřednostňuje hodinky kulaté, další hranaté. Někomu se bude líbit klasický číselník, další preferuje digitální čísla. V nabídce jsou hodinky sportovní i elegantní, hodinky dotykové.

Jako alternativa Apple Watch se nabízí model Carneo Gear+ CUBE. Tyto hodinky s IPS displejem mají hranatý tvar a od Apple Watch jsou na první pohled k nerozeznání. Měří kalorie, krevní tlak, tep srdce i okysličení krve, samozřejmě mají monitor kvality spánku a krokoměr. Podporují celkem šest sportovních režimů (chůze, běh, turistika, cyklistika, plavání, basketbal), a víte co ještě? Na jedno nabití vydrží neuvěřitelných 3 až 5 dní, o čemž by se vám u hodinek Apple mohlo leda tak zdát. Spojují se s mobilní aplikací, jež je dostupná i v českém jazyce.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..