Kde nechat vytvořit nástavbu na nákladní auto?

Kde nechat vytvořit nástavbu na nákladní auto?

Máte doma nákladní auto a potřebovali byste na něj vytvořit nějakou konkrétní nástavbu? Potřebujete vylepšit efektivitu u vás ve firmě a hodil by se vám náklaďák s nástavbou? Nechte si ji vyrobit přesně na míru.

Nástavby na nákladní auta na míru vyrábí společnost Porgest, a to od začátku až do konce. Zpracovává si projekt, vytváří díly, vše svařuje a montuje na vozidla. Firma je vyhlášená nejen v ČR, nýbrž také v zahraničí, jejich sklápěčové korby byste nalezli v 8 státech po celém světě. Splňují samozřejmě i mezinárodní předpisy ADR.

Valníkové plošiny na všechna nákladní auta

Nezáleží na tom, jakou značku či typ nákladního automobilu máte. Valníková plošina se dá instalovat na kterékoliv vozidlo. Firma montuje valníkové plošiny ve vojenském provedení i v civilním.

Vojenské valníky Porgest naplňují požadavky pro ČR, Slovensko, ale také ruskou nebo izraelskou armádu. Firma je totiž držitelem armádního osvědčení AQUAP.

Civilní valníkové plošiny lze vyrobit přesně podle toho, jak potřebujete. Posuvný systém plachet, doplňky (barely, skříňky), potisk plachty, spací kabina, hydraulické jeřáby, posuvný podlahový systém a vše další je pouze na dohodě.

Nástavby podle vašich potřeb

Valníkové plošiny jsou však pouze jedním typem nástaveb, které firma běžně realizuje. Velmi často vyrábí také zemědělské nástavby v mnoha variantách a z různých materiálů – například pro převoz obilovin či silážně-senážních komodit. Korby pro obiloviny bývají typicky dvoustranné, bočnice se ovládají mechanicky nebo hydraulicky. Korba pro siláž-senáž má větší výsypný otvor a vyšší objem, vyrábí se jako jednostranné.

Kromě toho má firma navázanou úzkou spolupráci se zástupcem DHOLLANDIA v ČR, díky tomu montuje hydraulická čela této značky. Montované plošiny této značky využívá i česká armáda.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..