Kdy se vám budou hodit výškové práce?

Kdy se vám budou hodit výškové práce?

Výškové práce jsou zapotřebí všude tam, kdy je nutné opravit střechu, komín či fasádu. Jelikož ne každý má pro tento druh práce patřičné vybavení a zkušenosti, je lepší nechat ji na proškolených odbornících.

S čím vším si práce ve výškách poradí?

V důsledku povětrnostních podmínek a únavy materiálu vznikají praskliny a další nedokonalosti na fasádě a střeše nejen rodinných a bytových domů, ale též průmyslových a komerčních budov. V případě menších a snadno opravitelných defektů se výškové práce provádí za použití lana, což představuje velmi efektivní a rychlý způsob opravy.

Práce ve ztížených podmínkách

Pokud je nutné vykonat výškové práce ve stísněných prostorech a špatně dostupných místech, jsou skvělými pomocníky mobilní přívěsný jeřáb a plošina. Využívají se hlavně u atypických budov a areálů, kdy je potřeba rychle a precizně pracovat na omezeném prostoru. Řeč je o renovaci a opravách poškozených míst, nátěrech a zateplení fasád, opravě komínů, instalaci reklamy, opravě vedení, revizi průmyslových hal atd. Dostane se totiž všude tam, kam by běžný mobilní jeřáb například kvůli městským předpisům měl zakázaný přístup.

Co vše přívěsný jeřáb dokáže?

Výškové práce Ostrava jsou vybaveny tímto šikovným mobilním pomocníkem, s nímž se lze dostat téměř kamkoliv. Tento špičkový stroj má hmotnost pouze 3,5 tuny, tudíž ho lze přemísťovat snadno autem z místa na místo. Díky svým kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti pro něho nejsou žádným problémem špatné přístupové podmínky, jimiž jsou úzké uličky nebo centrum města. Jeřáb dosahuje celkové výše závěsu 36 metrů, nosnost je vyčíslena až na 2 400 kg. Manipulaci usnadňuje vlastní pohon a dálkový ovladač. Spolehnout se můžete rovněž na jeho flexibilitu a stabilitu, jelikož je vybaven teleskopickými nohami.

Všestranný pomocník

Aby se mohly schopnosti jeřábu rozvinout na maximum, je vybaven bohatým příslušenstvím. Tím jsou paletové vidle a kontejner, oboje o nosnosti 1 000 kg. Dále jsou to montážní klec s nosností 250 kg a přídavný koš s vlastní elektrickou zástrčkou o téže nosnosti. Výložník lze prodloužit až o 2 metry, pomocí kladky lze navýšit nosnost o 2 400 kg. Jeřáb je možné si rovněž pronajmout včetně obsluhy na několik hodin i dní.

Co obnáší výškové práce?

Společnosti specializující se na výškové práce mají ve svém portfoliu služeb opravy střech, a to konkrétně odstranění mechu, položení lepenky a asfaltových pásů, opravu a položení střešní krytiny. Dále se věnují montáži střešních, sklepních a polykarbonátových světlíků, opravě prasklin na fasádě a její ochraně proti ptactvu, výměně a opravě komínů. Výškové práce jsou hojně využívány majiteli bytovek, družstev a společenstvím vlastníků bytových jednotek k údržbě domů.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..