Když neumíte vybrat parfém na Valentýna, vsaďte na dárkový poukaz

Když neumíte vybrat parfém na Valentýna, vsaďte na dárkový poukaz

Parfémy patří mezi nejoblíbenější dárky. Jsou hodnotné, umí polechtat smysly, hodí se jak pro ženy, tak pro muže. Na rozdíl od jiných dárků v podobě jídla či oblečení se méně pleteme při jejich výběru. Věnujte vůni i k Valentýnovi. A pokud přece jen nemáte odvahu parfém z lásky vybrat, vsadit můžete kdykoliv na dárkový poukaz.

Parfém k Valentýnovi se hodí zejména jako dárek pro ženy

K ženám vůně patří. Pokud ženu znáte, nemůžete se při výběru parfému splést. Víte, jaké značky preferuje, jestli má ráda vůně ovocné, nebo květinové. Často stačí koupit parfém, který dříve žena s oblibou používala, ale flakónek se již vyprázdnil. Jestliže chcete obdarovat ženu, kterou znáte méně, hodí se třeba unisex parfémy. Bývají méně výrazné a neutrálnější, rozhodně ne však nudné. Jsou oblíbené právě kvůli kombinaci své atraktivnosti a neutralitě současně.


Kam pro parfém?

I když vás nejspíš láká valící se vůně z parfumérií v hypermarketech, parfémy se zde neoplatí kupovat. Jsou předražené a rozhodně se je vyplatí kupovat online. Velkým internetovým prodejcem je Notino. Má obrovskou nabídku parfémů, ale i další kosmetiky. Jestliže si s výběrem parfému, nebo valentýnského dárku obecně, neumíte poradit, zvolte dárkový poukaz Notino. Nemusíte se bát, že se dárkem netrefíte. Žena (ale i muž) má navíc více možností při výběru. Třeba se nerozhodne pro parfém, ale pro jinou kosmetiku, kterou Notino rovněž nabízí. Výhodou dárkového poukazuje je rovněž to, že je online. Koupíte jej tedy klidně cestou na večeři, pokud jste na svátek zamilovaných prostě zapomněli. Stejně tak jej využijete u příležitosti narozenin, svátku a při jiných oslavách. Nikdy nemusíte přijít trapně bez dárku.

Dárkové poukazy Notino

Notino nabízí elektronické poukazy v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč, 1500 Kč a 2500 Kč. Vyberete si motiv poukazu, takže pro Valentýna klidně se srdíčky, nebo s květinami. Platnost dárkového poukazu je 12 měsíců. Poukaz se uplatní zadáním kódu poukazu v nákupním košíku.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..