Klt boxy a další rady do skladu


Klt boxy a další rady do skladu
Klt boxy a další rady do skladu

Každý, kdo skladuje větší množství zboží, vám potvrdí, že je důležité, jak produkty ve skladu narovnáte, jakým způsobem je přepravujete a v čem je vlastně uchováváte. Chytré skladování vám může významně ušetřit za pronájem i dopravu. Proto pro vás máme pár dobrých tipů.

Všechny níže uvedené tipy sice vyžadují obměnu vašeho vybavení, ale berte v úvahu, že investujete do budoucna. To, co nakoupíte, vám vydrží opravdu dlouhá léta.

Pořiďte si stohovací boxy

Používáte KLT boxy? Kupte si takové, které se dají dobře stohovat. Lépe je naskládáte do regálu i do auta při přepravě. Vyrábí se v mnohých velikostech, a navíc mívají i nejrůznější vychytávky. Třeba stohovatelné přepravky EuroClick umožňují pomocí clickboosterů regulovat vnitřní objem.

Skládací přepravky ušetří hodně prostoru

Je vaším denním chlebem přeprava zboží? Investujte do skládacích přepravek. Jakmile bude zboží dovezeno na místo, všechny přepravky poskládáte, takže zaberou mnohem méně místa. Zpátky už možná bude moct jet pouze jedno auto místo dvou. Ušetříte náklady, a ještě prospějete planetě, protože snížíte emise oxidu uhličitého.

Plastové přepravky a palety jsou dobré

Když už se bavíme o ekologii, nesmíme zapomenout zmínit, že byste se neměli vyhýbat plastům. Ekologové nás sice nutí, abychom plast vnímali jako negativní materiál, ale není tomu tak vždy. Pokud se zodpovědně recykluje, tedy využívá znovu a znovu dokola, přírodě neškodí. Přesně na tomto založila svou výrobu společnost Schoeller Allibert, která vyrábí přepravky, palety, kontejnery a další potřeby z recyklovaného plastu. Plast vám navíc přinese spoustu výhod. Je lehký, dá se omývat, nenasákne vodou, dlouho vydrží.

Jestli se chcete dozvědět více vychytávek z této oblasti, určitě prostudujte web již zmiňovaného výrobce Schoeller Allibert. Projděte si jejich případové studie a nechte se inspirovat tím, co pomohlo jiným.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..