Komerční banka představuje startup Cincink s komplexními realitními službami

Komerční banka představuje startup Cincink s komplexními realitními službami

S komplexními realitními službami přichází nový český startup, za jehož vznikem stojí jedna z nejvýznamnějších bankovních institucí v naší republice. Komerční banka první říjnový den oficiálně představila promyšlený projekt Cincink, na jehož vzniku se podílela také společnost IdeaSense.

Pokud tedy plánujete koupit, případně prodat nemovitost, neměli byste nechat Cincink bez povšimnutí, protože tento férový realitní portál je připraven pomoci vám na této trnité cestě. V podstatě nezáleží na tom, jestli nemovitost prodáváte, nebo kupujete, protože v obou případech vás čeká náročný proces plný papírování a vyřizování. Usnadnit by vám ho měl právě startup Cincink, jenž nabízí vše, na co si jen v souvislosti s prodejem a koupí nemovitosti vzpomenete.

Cincink umožňuje vkládat bezplatnou inzerci, a to jak prodejcům, tak i kupujícím, ba dokonce i realitním kancelářím. Mimo jiné se dočkáte odborného poradenství, právních služeb, výhodného financování a třeba i stěhovacích služeb.

Jak portál Cincink vůbec vznikl?

Komerční banka dala svým zaměstnancům výzvu. Úkolem bylo přijít s takovým nápadem, který bude nadále rozvíjet služby Komerční banky. S tímto originálním nápadem na vytvoření portálu Cincink přišla Kateřina Stehlíková, která se na realizaci pochopitelně sama podílela.

Od ostatních realitních portálů se Cincink liší především tím, že nabízí komplexní služby. Velkou výhodou je, že na jednom portálu se vám dostanou právní služby, stejně tak můžete požádat o odhad ceny nemovitosti, aniž by vaši nemovitost musel osobně navštívit odhadce. Věděli jste, že pro odhad ceny nemovitosti stačí zaslat jen potřebné podklady?

Cincink uvádí u každé služby rovnou ceny, a tak víte, na kolik by vás třeba vyšlo nafocení bytu profesionálním fotografem nebo technická inspekce nemovitosti.

Připraven je tým profesionálů

Startup je plný profesionálů a odborníků z oblasti realit, práva i finančního poradenství. Pokud se rozhodnete koupit, nebo prodat nemovitost bez realitní kanceláře, právě tento špičkový tým je připraven pomoci vám, a to bezplatně.

Přímo na webové stránce Cincink najdete hypoteční kalkulačku online, která vám pomůže udělat si představu o tom, jak budou vysoké měsíční splátky. Dále si můžete skrze danou kalkulačku vypočítat maximální výši úvěru, na kterou dosáhnete se svými příjmy a úsporami.

Protože Komerční banka nabízí hypotéky, tak je máte dostupné i skrze Cincink. Startup se bude i nadále vyvíjet, přičemž se předpokládá, že se do projektu zapojí třeba i stavební spořitelna Modrá pyramida, která je také pod křídly Komerční banky. Neváhejte a začněte využívat služeb Cincink i vy. Litovat nebudete.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..