Komody jako nedílné součásti domácnosti

Komody jako nedílné součásti domácnosti

Úložného prostoru v domácnosti není nikdy dostatek. Asi nejčastější řešení jeho navýšení představují komody. Jedná se o malé skříňky, které nemusejí být pouze funkčním solitérem. Mnohé vypadají opravdu stylově a dokážou interiér dokonale oživit. To ale určitě nejsou jediné přednosti tohoto typu nábytku. Komody mají svou tradici a interiér jimi vybavovali již lidé v minulých staletích.

Poslouží v jakékoli místnosti

Moderní komody mohou fungovat ve všech částech bytu nebo rodinného domu. Hodně se uplatňují především na chodbách. Právě tady mohou stát jak přímo na viditelných místech jako designové solitéry, tak i v rozích. Mnohdy se s komodami setkáváme v koupelnách. Tady se do jejich útrob schovávají ručníky, osušky a mnohdy i další věci, které slouží k vykonávání osobní hygieny. Výborná je komoda i v pracovně anebo obývacím pokoji. Jen si vzpomeňte, kolik předmětů denního nebo občasného užití je nutné schovávat.

Kvalitní materiál jako základ

Komody se dnes vyrábějí z různých materiálů. Přesto zůstalo stále nejoblíbenější masivní dřevo. Není se čemu divit, jelikož je čistě přírodní a vysoce kvalitní. Už jen samotná vůně masivu a čistě ekologický původ jsou velkými lákadly. Moc hezky ale vypadají i variace, jejichž součástmi je třeba sklo. Komody je možné vybírat ve spoustě zajímavých odstínů a ladit je k ostatním součástem interiéru. Dokonale mohou korespondovat s výmalbou i ostatními skříněmi.

Styl dle vašeho uvážení

Sehnat u nás lze komody ve spoustě nejrůznějších rozměrů a také v mnoha podobách z hlediska stylu provedení. Moc hezky vypadají třeba retro variace s pestrým zdobením anebo naopak moderní minimalistická provedení. Není problém volit i kombinaci korpusu a originálního kování. Ať už uvažujete o jakékoli variaci, u nás si ji budete moci určitě vybrat.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.