Kousek moře u vás na zahradě

Kousek moře u vás na zahradě
Kousek moře u vás na zahradě

Většina z nás se už určitě těší, až zase nastanou teplé dny a dlouhé letní večery. Každý rok si stále větší část lidí plánuje tyto chvíle zpříjemnit koupáním ve vlastním bazénu. I když je právě zima, a to poslední co by vás napadlo, je starat se o koupi bazénu, nastal právě nyní ten nejvhodnější čas. Abyste mohli využít hned prvních teplých dnů, je potřeba začít pořizovat bazén co nejdříve. Stavební práce zaberou nějakou dobu, a je proto nutné plánovat vše dostatečně dopředu.

Jak si správně vybrat

Při koupi bazénu hraje důležitou roli správný výběr. V dnešní době je na trhu mnoho různých provedení a materiálů. Při pořizování byste si měli především říci, co od bazénu čekáte a pro jaké účely si ho pořizujete. Bazén může být místem, kde budete například relaxovat, nebo ho můžete využívat k pravidelnému tréninku či k vodní rehabilitaci. S využitím pak úzce souvisí tvar a velikost bazénu. Velikost zahradních bazénů záleží samozřejmě na velikosti zahrady a finančních možnostech. Také tvary bazénů už dávno nemusí být pouze čtvercové nebo oválné. Moderní technologie umožňují vytvořit téměř jakýkoliv tvar přesně podle vašich představ. Dalším důležitým kritériem výběru je použitý materiál.

Bazény Albixon

Firma Albixon nabízí zákazníkům bazény z vysoce kvalitních materiálů. Vybrat si můžete z bazénů vyrobených z těžké folie či sklolaminátu. Ty jsou díky keramické vrstvě vhodné i pro slanou vodu. V nabídce Albixonu je však také unikátní patentovaný materiál Albistone. Ten je jedinečný především díky vysoké barevné stálosti a UV stabilizaci. Díky tomu nebledne ani při ostrém slunečním záření. U materiálu Albistone je i vysoká odolnost proti mechanickému poškození, a proto dosahuje životnosti až 50 let. Kromě samotných bazénu nabízí Albixon také širokou nabídku bazénových doplňků, jako například bazénové zastřešení či osvětlení.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.