Kožené pánské doplňky nejen pro gentlemana


Kožené pánské doplňky nejen pro gentlemana
Kožené pánské doplňky nejen pro gentlemana

Doplňky jsou důležitou součástí každého outfitu. Jak to už z názvu vyplývá, určitým způsobem doplňují celý vzhled a přidávají mu na zajímavosti. Na trhu se setkáte s desítkami různých pánských doplňků. Mnohé z nich jsou praktické a ve vašem šatníku by rozhodne neměly chybět.

Praktická a stylová peněženka

Začněme doplňkem, který je asi nejpraktičtější ze všech. Kožená pánská peněženka je důležitou součástí kapes nebo kabelky. Ukládat si do ní můžete nejen hotovost, ale také platební nebo věrnostní karty, doklady a také důležité poznámky. Výhodou kůže je hlavně to, že vydrží dlouhé roky. Rozhodně se proto do ní vyplatí investovat.

Kůže má však množství dalších výhod. Jednou z nich je široké barevné provedení. Kromě klasiky ve formě hnědé nebo černé můžete sáhnout i po červené nebo karamelové. Pánskou peněženku tak můžete zkombinovat ke každému outfitu.

V rámci peněženek je ještě důležité připomenout samotné rozměry. Větší peněženky sice poskytují víc místa na doklady či peníze, ale na druhé straně nejsou praktické. Často se nevejdou do menší pánské kabelky. Dobře uděláte, když sáhnete po menším provedení. Pánska peněženka nesmí překážet.

Dokladovník je praktický, ale není nezbytný

Dokladovník je skvělým praktickým doplňkem, který může odlehčit vaši peněženku. Založíte si do něj všechny osobní doklady, věrnostní karty nebo mnoho jiných věcí. Na druhé straně, pokud je pro vás důležité nosit co nejméně doplňků s sebou, dokladovník může být věcí navíc.

Pro někoho je tento kousek nezbytný, pro jiného zase zbytečný. Výběr je na vás. Jak jsme však už naznačili, není to něco, bez čeho byste nedokázali žít.


Kvalitní kožený opasek přitáhne pozornost

Kožený opasek a peněženka jsou důležitými praktickými doplňky, které dokážou outfit pozvednout o několik úrovní výše. Na první pohled vypadají kvalitně a elegantně. Vhodné jsou hlavně do formálního, ale také do ležérního outfitu.

Pánský kožený opasek najdete v mnoha provedeních. Nejoblíbenějším je černý nebo hnědý. Ten si můžete obléct snad ke každým kalhotám či riflím, případně k obleku. Je univerzální a dobře drží. Při nakupování je důležité sledovat hlavně jeho délku.

Výraznou součástí pánského opasku je přezka. Ta od sebe mnohé modely odlišuje. Některé typy jsou jednodušší a menší. Sáhnout byste měli po nich tehdy, když nechcete k opasku přitahovat pozornost.

Na druhé straně, když chcete, aby opasek zaujal, kupte si takový, který má velkou a masívní přezku. Na výběr máte dokonce i z různých motivů a barevných designů.

Stylové kožené rukavice hlavně na zimu

K doplňkům můžeme řadit i kožené rukavice. Ty nosíte hlavně během zimy. Mnohé jsou však nezateplené a určené na nošení během celého roku. Stylový doplněk vypadá dobře a mužně. Mnozí na něj nedají dopustit při ježdění na motorce nebo při řízení v autě.

Stejně jako kousky předtím i rukavice najdete ve více barevných provedeních. Nejlépe však vypadají klasické černé s nějakým kovovým doplňkem. Může to být například zip.

Rukavice klidně zkombinujte s jinými doplňky. Během zimy to může být čepice, která bude mít kožené detaily. V teplejším období rukavice laďte s opaskem.

Shrnutí

Pánské doplňky jsou jednoduché a minimalistické. Zvýrazňují formální i neformální outfit a vypadají dobře na každém muži. Kožené provedení je luxusní a elegantní. Rozhodně se do nich vyplatí investovat. Vydrží vám dlouhé roky.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..