Krásné bydlení v pražské Troji

Krásné bydlení v pražské Troji
Krásné bydlení v pražské Troji

Luxus na dosah. Bydlení v krásném prostředí blízko centra Prahy. To je nový projekt Vista Troja, který nabízí jedinečné bydlení s metropolí jako na dlani.

Nové bydlení v Troji – to je Vista Troja

Bydlete na kopci. Právě tím se Troja vyznačuje. A Vista Troja je jedinečný projekt s osmi nadzemními podlažími a dvěma vstupy. Najdete zde 50 jednotek k luxusnímu bydlení, podzemní podlaží, kde jsou prostory pro komfortní parkování. Dispozice bytů jsou pestré, můžete si vybrat od 1+kk do 4+kk, takže si vybere skutečně každý. Samozřejmostí jsou také balkony, lodžie nebo terasy u každého bytu, abyste si ten krásný výhled skutečně užili. V 7.NP a 8.NP domu budou navíc díky ustupujícím patrům krásné a prostorné terasy. Nové bydlení v Troji je zkrátka splněný sen všech, kteří touží po klidu, zároveň ale mají krásný výhled a blízkost do centra. Lokalita projektu Vista Troja patří mezi ty nejlepší, co metropole může nabídnout.

Kvalitní standard a provedení – Vista Troja je luxus

Samozřejmostí projektu Vista Troja jsou kvalitní standardy a provedení v podobě odolnosti a funkčnosti. Naleznete zde bezpečnostní už vstupní dveře, rovněž i vnitřní, výrobce Vetos, vinylovou podlahu od společnosti Dasef, keramické obklady a dlažbu od dodavatele společnosti SIKO nebo baterie německé značky Hansgrohe. Ve standardu jsou také izolační okna s trojskly a podlahové vytápění. Zkrátka dispozice bytů nabízí prvotřídní výdobytky moderního stavebnictví. Zárukou kvality vám je i developer Exafin, který se již roky zaměřuje na projekty v oblasti rezidenčního a komerčního developmentu. Zkušenosti a mnoho realizovaných zakázek ocenila v referencích už spousta klientů této společnosti. Zařaďte se tak mezi další spokojené zákazníky, kteří si splnili sen o bydlení na úrovni. A v Troji to je na té nejvyšší úrovni.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..