Kreativní tábor Benice prohloubí dovednosti dětí

Kreativní tábor Benice prohloubí dovednosti dětí
Kreativní tábor Benice prohloubí dovednosti dětí


Hledáte dětský letní tábor, kde se budou Vaše ratolesti skutečně bavit a zároveň prázdniny smysluplně využijí a třeba se i něčemu novému naučí? Mohl by Vás zaujmout kreativní tábor Benice, jenž se těší velké oblibě mezi dětmi všech věkových kategorií.

Báječné prostředí a zajímavý program

Kreativní tábor Benice má mnohaletou tradici. Táborový areál je umístěn v krásné přírodě na barokním statku. Samotné ubytování je pak v blízkosti tohoto zmiňovaného statku, a to na přilehlé louce. Kreativní tábor je určený pro děti vsech věkových kategorií. Je vhodný pro děvčata i chlapce, kteří se rádi věnují kreativním činnostem. Děti se zde naučí nové kreativní činnosti a samozřejmě si užijí i běžné taborové aktivity.

Na co se děti mohou těšit?

Vaše děti kreativní tábor Benice naučí novým kreativním dovednostem, a to zábavnou vzdělávací formou. Každý si zde najde takovou činnost, která ho bude bavit. Během dopoledního programu jsou připraveny aktivity jako např. malování akvarelovými pastelkami, tuší, práce s papírem a dále mnoho dalších tvořivých technik. V průběhu odpoledního programu si užijí běžné táborové aktivity a hry.

Kreativní tábor Benice prohloubí dovednosti dětí

Vhodné a bezpečné prostředí

Kreativní tábor Benice je veden zkušenými vedoucími s mnohaletou praxí. Vaše ratolesti tak budou v těch nejlepších rukách. Vedoucí si dovedou poradit s neobvyklými situacemi i nepřízní počasí. Děti jsou na tomto táboře ubytované v dřevěných chatkách a indiánských teepee na louce přilehlé k baroknímu statku. U ubytovacího prostoru je samozřejmě k dispozici sociální zařízení. Během tábora se děti stravují v prostorách statku.

Chcete svému dítěti dopřát možnost strávit část letních prázdnin v přírodě a s bohatým programem, díky kterému získá nezapomenutelné zážitky? Pak ho nezapomeňte přihlásit na kreativní tábor Benice.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.