Kvalitní vína, která stojí za ochutnání a jako dárek nezklamou

Kvalitní vína, která stojí za ochutnání a jako dárek nezklamou
Kvalitní vína, která stojí za ochutnání a jako dárek nezklamou

Největší výběr kvalitních vín z celého světa najdete pouze v internetovém obchodě alifea.cz. V našem sortimentu se nachází vysoce kvalitní vína z nejuznávanějších vinařských oblastí, jako je Francie, Itálie, Španělsko, Německo, Rakousko, Argentina, USA, Anglie, anebo Maďarsko. Za kvalitu vín se můžeme stoprocentně zaručit, neboť tato naše vína prochází přísným degustačním výběrem, který je dlouhodobou záležitostí. Všichni zákazníci mají jedinečnou možnost vybrat si skvělé degustační sady za zvýhodněné ceny. Na kvalitě vína nám záleží, stejně tak nám záleží na maximální spokojenosti všech našich zákazníků.

Víme, co Vám chutná

Na kvalitě a skvělé chuti nám opravdu záleží. Víno uchováváme ve speciálních skladech, kde je kontrolovaná teplota i vlhkost a sklady jsou klimatizované. Dopravu řešíme speciální přepravou a v případě nepříznivého počasí dovoz kvalitních vín odkládáme. Vzhledem ke skutečnosti, že se spousta dnešních majitelů vinic vrací k šetrnému ošetřování vinic bez nejmenšího podílu chemických látek, můžeme svým zákazníkům nabídnout kvalitu, která se jen tak nevidí. Dá se říci, že budoucnost kvalitních bílých vín a kvalitních červených vín je vskutku optimistická. V naší nabídce dominují kvalitní vína suchá a polosuchá.

Oblíbené degustace

Pravidelně pořádáme degustace vín, kde si může každý vyzkoušet a ochutnat, jaké víno se hodí právě k němu. Tyto degustace vín probíhají v našem hlavním městě a Vy tak máte jedinečnou příležitost setkat se s příjemnými lidmi nejen z řad odborníků, ale i z řad laiků, kteří mají stejnou vášeň a tou je kvalitní víno. Pokud si nejste zcela jisti výběrem, právě na těchto degustacích vín v Praze se naučíte, podle jakých kritérií si kvalitní víno vybírat. Nepřehlédněte žádné akce na víno a slevy v našem e-shopu! Věříme, že se nabídkou kvalitních vín z celého světa zavděčíme i těm nejnáročnějším klientům. Přejeme Vám příjemný nákup a šťastný výběr!

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..