Jak letos popřát k Vánocům?


Jak letos popřát k Vánocům?
Jak letos popřát k Vánocům?

Předvánoční čas je určen vánočnímu úklidu, pečení cukroví, zdobení stromečku a bezesporu i posílání vánočních přání. Ta byste měli poslat všem vašim blízkým, na kterých vám záleží.  Jak vybrat vánoční přání, kdy jej poslat a proč letos zanevřít na vánoční SMSky?

Proč letos na vánoční přání opravdu nezapomenout?

Existuje hned několik pádných důvodů, proč letos na vánoční přání opravdu, ale opravdu nezapomenout. Možná, že jste zapomněli minulý rok a ten předminulý. Letos to ale napravte, na své blízké nezanevřete, naopak se jim připomeňte krásným přáním psaným od srdce.

Vánoční přáníčka všem lidičkám zavdávají důvod k tomu napravit pokřivené vztahy, omluvit se za něco, k čemu jste se v průběhu celého roku neodhodlali, upevnit vztahy a připomenout ostatním, že na ně myslíte.

Ale pozor, ne SMSkou! Letos nám slibte, že to zvládnete poctivě na papíře. Papírová přání k Vánocům totiž svého adresáta opravdu překvapí! Na rozdíl od otravné SMS do domu přinesou kouzelnou vánoční atmosféru.

Jak letos popřát k Vánocům?

Proč tyto Vánoce zanevřít na přející SMSky?

Tak nenechte se odradit vysokou cenou poštovních známek. Je to jen jednou za rok. Kupte si jich hned několik a nezapomeňte k nim vybrat veselá a roztomilá papírová přání k Vánocům. Když si přáníčka nakoupíte už v průběhu adventu, můžete si zapalování svíček na adventním věnci a pečení cukroví ozvláštnit i psaním láskyplných vzkazů.


Má to jednu obrovskou výhodu – ke štědrovečerní večeři můžete usednout v klidu bez mobilu, protože všem, co jste chtěli popřát veselé Vánoce a šťastný Nový rok už pošta přání jistě doručila. Konečně se najíte a kapra si vychutnáte! Také nebudete riskovat přetíženou mobilní síť.

Jaké vánoční přání vybrat?

Protože vánoční přání existují v řadě provedení, možná se u jejich výběru zaseknete. Jaké vybrat? Obrázky, barvy i texty přizpůsobte adresátům. Vánoční přáníčka můžete vybírat pro mladé lidičky i starší generace. Potěšíte všechny.

I přesto, že jsou papírová přání k Vánocům velice vyvedená a některá obsahují i text, nemusíte se ostýchat připojit na ně něco svého. Kromě vlastnoručních podpisů připojte obrázek, básničku či vánoční nálepky.

Kdy vánoční přání poslat?

I přes veškeré snahy listonošů přání doručit všem se může stát, že vánoční přáníčka poslaná hodně pozdě dorazí až po Vánocích. Proto s odesíláním vánočních přání neotálejte a pošlete je v průběhu adventu. Svým blízkým tak dáte také možnost, oplatit vám papírové přání také papírovým přáním.

Co začít s oživováním tradic už letos?

Tradice k Vánocům zaručeně patří. Dříve než po vodě pustíte ořechové skořápky se svíčkou, rozkrojíte jablko či do vody nalijete olovo, oživte další z mnoha tradic – posílání vánočních přání. Co se letos otočit k technice zády a vánoční SMSky nechat jiným? Co se letos navečeřet u koled, a ne za zvuků SMSek?

Tak udělejte první krok – opět pošlete papírové vánoční přání. Možná právě to vaše spustí řetězovou reakci – většina vašich příbuzných se vám bude snažit na papírové vánoční přání odpovědět také vánočním přáním na papíru.

Velký výběr papírových vánočních přání s tradičními i originálními motivy najdete na stránkách www.poznani-knihy.cz

 

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..