Má váš mazlíček vše, co potřebuje?


Má váš mazlíček vše, co potřebuje?

Pořádný pelíšek, robustní obojek, stylové vodítko, nějakou tu hračku, samozřejmě i super misku s vodou… Je toho hodně, co pes potřebuje. Nic z toho, co bylo jmenováno, však není tak důležité jako krmivo pro psy.

Bez krmiva to nejde

Ne, pes rozhodně neocení žádné experimenty, třeba v podobě vegetariánství. Na módní trendy opravdu neslyší, má své potřeby. Jako masožravec potřebuje kvalitní stravu, aby přežil. Ze vzduchu žít nemůže.

Krmivo pro psy ve velké míře ovlivňuje energii, tedy aktivitu psa. Odráží se v jeho fyzické i psychické kondici. Kvalitní granule pro psy jsou tak základem péče o každého mazlíčka, ať už jde o čivavu do kabelky nebo stokilového mollosa. Existují levné granule pro psy, ale i superprémiové, či dokonce holistické granule, které slibují doslova i kulinářské potěšení psa. V široké nabídce dnes najdeme také hypoalergenní granule pro psy. Většinou jde o granule bez obilovin, kukuřice, někdy i kuřecího masa či vepřového masa. I některé maso je totiž potenciálním alergenem. Hypoalergenní granule pak kuřecí či vepřové maso nahrazují například jehněčím.

Pes je věrným přítelem člověka, že už od člověka přebírá i jeho choroby. I pes tak může trpět potravinovou alergií. Levné granule pro psy nejsou při alergii právě vhodné krmivo. Ani ty nejdražší však nemusí být nejlepší.

Znáte potřeby svého psa?

Více než cena, chuť nebo lákavý marketingový příběh je důležitější složení krmiva. Granule pro psy jsou individuální záležitostí každého psa, každý pes na různé granule reaguje jinak. Pes potřebuje stravu přizpůsobenou svým specifickým potřebám, plemeni, věku, kondici nebo aktivitě. Proto se nedá říct, které granule pro psy jsou nejlepší. To je také důvod, proč je na trhu tolik druhů a značek krmiva pro psy. Vybrat si dnes může každý. Co pro svého mazlíčka vyberete vy? Opravdu hledáte jen levné granule pro psy , či chcete víc?

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..