Masturbátor – pomocník moderního muže

Masturbátor – pomocník moderního muže

Muži mají své potřeby. A nejenom muži samozřejmě (pardon, dámy). A ne vždy je po ruce partner či partnerka. Pak na řadu přicházejí sofistikované erotické pomůcky. Věřte, že obzvláště s některými jsou prožitky hluboce realistické, a přinejmenším stojí za vyzkoušení. Které by neměly uniknout vaší pozornosti?

Trh s erotickými pomůckami je opravdu bohatý. Na své si na něm přijdou doslova a do písmene všichni. Muži, ženy, vyznavači klasického i análního sexu, BSDM praktik. Opepřit si můžete sex s partnerem jako takový, ale i chvilky strávené o samotě. Ve vaně i pod peřinou. Potěšení, které si jejichž prostřednictvím přivodíte, je prospěšné pro tělo i duši. Orgasmus, jak je známo, prospívá kardiovaskulárnímu systému, pleti a zlepšuje náladu. Proto si ho dopřávejte v koňských dávkách.

Erotické hračky pro pány

Na jaké produkty se zaměřit? To plně záleží na vašich potřebách. Pokud bychom však měli vybrat jen několik z nich, doporučujeme vaši pozornost zaměřit na pánské masturbátory, neboli honítka. To je kategorie, pod níž spadá celá řada produktů od diskrétních masturbačních vajíček po velké masturbátory, jež dokáží věrně napodobit téměř všechny druhy sexu včetně análního a hlubokého kouření. Na pohled tento masturbátor navíc připomíná deodorant, proto si ho, pánové, bez obav můžete postavit na noční stolek.

Erotické hračky pro dámy

V erotickém kufříku by neměla chybět kvalitní vibrátor. Ideálně několikarychlostní a multifunkční, s nímž je možné v jeden okamžik se uspokojovat vaginálně i klitoridálně. Skvělou pomůckou jsou i Venušiny kuličky, které by každá žena měla mít pod polštářem i v kabelce. Ideálně ovšem přímo ve svých útrobách. Pak si bude moci užívat slastných prožitků doslova na každém kroku. A pozor, některé modely je možné ovládat pomocí dálkového ovládání. Erotické hrátky s partnerem pak s nimi získají zcela novou dimenzi.

Při používání erotických hraček dbejte na vysokou úroveň hygieny, s níž je samozřejmě až na výjimky můžete používat opakovaně. A samozřejmě je nikomu nepůjčujte!

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..