Máte smysl pro detail? Vyšperkujte svůj byt stylovými doplňky!


Máte smysl pro detail? Vyšperkujte svůj byt stylovými doplňky!

Domníváte se, že aby váš domov byl skutečně reprezentativní, potřebovali byste nový nábytek a nejlépe i služby bytového designéra? Chyba lávky! Kouzlo spočívá v detailech. Vhodně zvolené dekorace a bytové doplňky dodají vašemu obydlí osobitý šarm.

Pozvedněte styl domácnosti

Bytové dekorace dokážou oživit každou domácnost a navodit příjemnou atmosféru. Dům s holými stěnami a nábytkem připomíná v lepším případě hotel, v tom horším sterilní nemocniční prostředí. Zpestřete své bydlení maličkostmi a uvidíte, jak prokoukne. V jakém stylu který pokoj vyzdobíte, to už je pouze na vás, neexistuje totiž univerzální recept. Záleží především na celkovém ladění bytu. Ke strohému modernímu bydlení se budou hodit extravagantní či naopak elegantní solitéry s hladkými liniemi, rustikální domácnost můžete zaplnit dřevěnými drobnůstkami. Populární je i orientální nádech, jenž si žádá barevné polštáře, sošky bůžků či africké zvěře. Ať už jsou vaše preference jakékoliv, nic nezkazíte okrasnými rostlými květinami v designových květináčích či zajímavými vonnými svíčkami. Letí také všemožné ozdoby na zeď, od nejrůznějších nálepek po inovace v podobě projektorů, které vám ve tmě nakreslí na stěnu třeba hvězdy nebo duhu.










Praktičnost a elegance v jednom

Bytové doplňky v domácnosti plní hned dvě funkce: okrasnou a užitnou. Jedná se o předměty denní potřeby vyrobené ve stylovém provedení. Může jít o pěkné hodiny, zajímavý věšák, stojan na deštníky, předložku či stolní lampu. Existuje ovšem i spousta vychytávek, na něž byste možná sami nepřišli. Ozdobou se totiž může stát třeba i obyčejná ochrana proti průvanu od oken, organizér na poštu, zarážka do poličky s knihami… Nechte se inspirovat v e-shopu Velký Košík.

Nezanedbávejte exteriér

Bavíme-li se o domácích dekoracích, rozhodně nemůžeme zapomenout ani na zahradu. Pěkně upravená zahrada je nejen místem pro příjemnou relaxaci, ale především vaší vizitkou. Je totiž prvním místem, které příchozí návštěva uvidí, a leckdy do ní nahlédnou i nenechaví sousedé. Vyhoďte sádrové trpaslíky z dob vaší babičky a vyzdobte zahradu nanovo. Zahradní dekorace nemusí být jen sošky. Zajímavě řešené krmítko působí již samo o sobě jako ozdoba, a navíc do vaší zahrady přiláká hejna pestrobarevných ptáků.

 



Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.