Máte web a chcete jej začít propagovat? Zjistěte, jak na to

Máte web a chcete jej začít propagovat? Zjistěte, jak na to
Máte web a chcete jej začít propagovat? Zjistěte, jak na to

Nechali jste si vytvořit web, ale prozatím o vás nikdo neví. Přemýšlíte, jak jej rychle a jednoduše dostat do povědomí lidí ve vašem okolí? V tomto článku se dozvíte několik tipů. 

Buďte vidět, kdekoliv to jde

Než se budete snažit zviditelnit na internetu, ujistěte se, že jste dostatečně vidět v reálném světě. WWW adresu vašeho webu můžete umístit například na váš vůz nebo do výlohy. Rovněž ji můžete zahrnout do reklamních materiálů, letáků a plakátů. A nezapomeňte na tiskové zprávy, pokud je publikujete. 

TIP: Teprve se na vlastní web chystáte? Zjistěte, co tvorba webových stránek obnáší

Propagujte web v e-mailu

Používáte možnost nastavit si v e-mailu vlastní podpis? A máte zde zahrnutý i svůj web? Pokud ne, jedná se i ideální prostor, který bude při korespondenci na očích. Adresu vašeho webu přitom může propagovat i samotná e-mailová adresa. E-maily proto rozhodně doporučujeme odesílat z vlastní domény.

Firemní katalogy

Nemáme přitom na mysli registraci do stovek bezejmenných katalogů, které prakticky nikdo nenavštěvuje. To by bylo zbytečné.

Ale vynechat byste neměli Firmy.cz, které provozuje portál Seznam. Díky registraci bude možné vaši firmu nalézt ve vyhledávači Seznam a jeho mapách.

Druhým důležitým firemním katalogem je takzvaná Moje firma na Googlu. Díky zápisu se informace o vaší firmě zobrazí v mapách Googlu a také v kontextových informacích vyhledávače. 

Prodáváte zboží? Registrujte se ve srovnávačích cen

Jestliže prodáváte zboží, nezapomeňte se registrovat na srovnávačích cen (Heureka.cz a Zboží.cz). Díky tomu získáte nejen profil s odkazem na váš web, ale také možnost zobrazit své zboží v jejich vyhledávači. 

Nezapomeňte na sociální sítě

A na závěr nesmíme zapomenout na sociální sítě. Ty jsou velmi jednoduchým prostředkem k tomu, abyste dali o existenci svého webu světu vědět. 

Doporučujeme zaregistrovat se zejména na Facebooku a Instagramu, kde můžete přidat odkaz na váš web. A rovněž z nejrůznějších tlačítek na svůj web odkazovat. Jestliže působíte jako profesionálové na volné noze, nezapomínejte na profesní síť LinkedIn

Více informací o tvorbě obchodně úspěšných webů se dozvíte na www.mdwebdesign.cz.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..