Montovaná dřevostavba rodinného domu s difuzně otevřenou konstrukcí, to je projekt od Martinice Group

Montovaná dřevostavba rodinného domu s difuzně otevřenou konstrukcí, to je projekt od Martinice Group

Jedna rodina měla jasnou vizi, a to postavit rodinný dům v harmonickém souladu s přírodou, který poskytne vše, co je potřeba pro pohodlné bydlení. Po pečlivém zkoumání různých možností se rozhodla pro montovanou dřevostavbu rodinného domu s difuzně otevřenou konstrukcí. Takový moderní přístup k výstavbě přináší spoustu výhod, zejména co se týče tepelné izolace a celkového mikroklimatu v domě.

Když se mluví o dřevostavbách, nepřehlédnutelným profesionálem je společnost Martinice Group s tradicí a dlouholetými zkušenostmi. Realizuje dřevostavby na klíč a jedná se v této oblasti o předního dodavatele. Využívá špičkové technologie a zajišťuje přesnost na milimetry u každé dřevostavby, což zákazníkům zaručuje bezkonkurenční kvalitu.

Montovaná dřevostavba rodinného domu s difuzně otevřenou konstrukcí, to je projekt od Martinice Group

Proč spolupracovat s Martinice Group?

Martinice Group si zakládá na tradičních hodnotách a moderním přístupu, což se odráží v každém projektu. Upravuje návrhy až do posledního momentu. Nízkoenergetický standard je již v základní variantě dřevostavby.

Stejně tak Martinice Group poskytuje záruku 25 let na konstrukční systém dřevostavby. Stojí si za svou prací, protože používá kvalitní materiály a nejnovější technologie.

Kvalita a záruka

Při výběru společnosti, která postaví váš budoucí domov, by měla být hlavním kritériem kvalita. Společnost Martinice Group klade důraz na technická kritéria stavby a záruky, jež poskytuje. Pokud vás zaujala dřevostavba rodinného domu s difuzně otevřenou konstrukcí, tak vás u ní nadchnou nadstandardní tepelněizolační vlastnosti. Všem zákazníkům společnost poskytuje kompletní služby a servis, což je klíčový aspekt pro dlouhodobou spokojenost.

Pokud uvažujete o výstavbě domu a láká vás myšlenka dřevostavby, obraťte se na tohoto odborníka. Pro zájemce nabízí katalog rodinných domů zcela zdarma, abyste mohli čerpat inspiraci a najít ten správný design pro vaše potřeby.
Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..